15.märtsil toimub Wabaduse kohvikus SpeakSmart korraldatud Ideega Lõuna: „Argument töötajale“

Kohvik Wabadus 15.03.2017

Hea vastutustundliku ettevõtluse huviline, argumenteeritud mõtlemis-, suhtlus- ja juhtimisoskuseid õpetav koolitusettevõte, SpeakSmart kutsub Sind Ideega Lõunale 15. märtsil. Kohvik Wabadus serveerib lõunasöögi ning meie pakume juurde uusi mõtteid argumenteeritud juhtimise teemal.

Töötajad tahavad järjest enam kaasa arvata neid puudutavates teemades – olgu suhtlus koostööpartneri lepingust, kolleegi paremast töökorraldusest või juhiga ettevõttes tehtavatest otsustest. Selleks on töötajal vajalikud mõtlemis- ja eneseväljendusoskused, mis toovad töötaja arvamuse välja sisukalt, struktureeritult ja põhjendatult.

„Argument töötajale“ on vaade argumenteerimisoskustele personalitöötaja vaatepunktist – milleks argumenteerimisoskusi töötajatele õpetada, millistes situatsioonides aitab argument töötajat ning kuidas juurutada argumenteeritud suhtlemist töökeskkonda. Ideega lõunal arutlevad antud teema üle SpeakSmarti arendusjuht-koolitaja Margo Loor ja Sotsiaalministeeriumi personalijuht Katrin Noormägi.

Üritusele tuleb eelregistreerida SIIN. Osalemise hind on 10€, mille palume tasuda peale registreerumist koha kinnitamiseks.

Liitu Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi uudiskirjaga, et saada jooksvalt kasulikku infot töö- ja ettevõtluskeskkonnaga seotud teemadel.

Kontakt

MTÜ Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum
Telliskivi 60a (A3 majaosa), 10412 Tallinn
foorum@csr.ee

Võta ühendust
Privacy Policy