2.-3. oktoober: VEFi liikmetele ja koostööpartneritele tasuta otseülekanne Nordic Business Forumilt!

SEB peakontor 02.10.2017

NBF_VEF2

Oktoobri alguses kogunevad Helsingisse äriinimesed maakera eri paikadest, et olla üks tuhandetest, kes kogevad otseesituses ärimaailma superstaaride esinemisi. Kuidas sulle meeldiks vaadata seda kõike otse, esireast ja täiesti tasuta? 

Seekordne Nordic Business Forum keskendub oma teemades vastutustundlikule ettevõtlusele ning tuhanded ärijuhid ning ettevõtjad tulevad Helsingisse, et kaasa mõelda ja luua üheskoos uue aja ettevõtlust.

Vastutustundlik ettevõte ei keskendu ainult finantsnäitajatele. Oluline on ka keskkondlik ja sotsiaalne mõju ehk jalajälg, mille ettevõte oma eksisteerimisega jätab. Vastutustundliku ettevõtluse puhul on keskne küsimus see, kuidas ettevõte tagab, et tema mõju oleks võimalikult positiivne kõikidele osapooltele.

Seekordsel Nordic Business Forumil astuvad teiste seas üles sir Richard Branson, Will Smith, Richard Quest jt, keda tulevad koha peale vaatama 7500 inimest ning ülekannete kaudu enam kui 20 000 vaatajat.

Meil on suur rõõm teatada, et Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi liikmed ja koostööpartnerid saavad kuulata üheskoos inspireerivaid ettekandeid juhtimisest, eesmärkidest ja vastutustundlikkusest SEB peakontoris Tornimäel. Otseülekandele lisaks näeme osalejatega ka otse-eetris tehtud intervjuusid.

Nordic Business Forumi ülekande vaatamiseks saada oma nimi, ettevõtte nimi ja e-postiaadress liisaindra@gmail.com.

Nordic Business Forumi otseülekanne toimub SEB peakontoris Tornimäel
2. oktoobril 12.15-18.45
3. oktoobril 9.50-17.10.

Osalema on oodatud kõik registreerimiskinnituse saanud VEFi liikmed ja koostööpartnerid. Palume siseneda SEB Tornimäe maja kontoriuksest.

Küsimuste korral helista 55 27 367 (Liisa-Indra Pajuste).

VAATA PROGRAMMI
TUTVU ESINEJATEGA

Nordic Business Forum www.nbforum.com

Veel samal teemal: nbf2017, nordic business forum
Liitu Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi uudiskirjaga, et saada jooksvalt kasulikku infot töö- ja ettevõtluskeskkonnaga seotud teemadel.

Kontakt

MTÜ Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum
Telliskivi 60a (A3 majaosa), 10412 Tallinn
foorum@csr.ee

Võta ühendust
Privacy Policy