20. aprillil toimub EBSis konverents „Tööandjate Ülikool“

EBS 20.04.2017

2015. aasta maist juulini viisid Civitta ja Estonian Business School EAS-i tellimusel läbi uuringu, mille käigus kaardistati Eesti ettevõtete juhtimispraktikaid.

Uuringu andmed näitavad, et Eesti firmade juhtimispraktikad on viimase seitsme aasta jooksul mugavustsooni pidama jäädud. Ometi peame sammu pidama pideva arenguga maailma ettevõtetes ja millenniumi põlvkonna muutunud ootustega töökoha ja juhtide suhtes – on aeg hakata juhtimispraktikaid ümber kujundama.

John Blakey ütleb oma raamatus väga selgelt, et ettevõtte usaldusväärsus baseerub sellel, kes ettevõtet juhib. Usalduse saavutamiseks võib kuluda aastaid, ent selle rikkumiseks vaid hetk – just see fakt kinnitab, et peaksime rohkem usalduse rollist juhtimises rääkima. Usaldus on kõige alus.

20. aprillil toimub EBSis konverents „Tööandjate Ülikool“, mis keskendub usaldusele juhtimises. Konverentsi peaesinejaks on maailma tippjuhtide ja tippsportlaste treenerite coach John Blakey, kelle raamatu „The Trusted Executive“ eksklusiivset eestikeelset tiraaži konverentsil esitletakse. Lisaks Blakey’le esinevad konverentsil õiguskantsler Ülle Madise, Europarlamendi liige Marju Lauristin ning tippsportlane Ott Kiivikas.  Konverentsi lõpetab tööandjate paneeldiskussioon, mida juhib EBSi juhtimise õppetooli lektor ja EASi nõukogu liige Anto Liivat.

Iga konverentsi külastaja saab kaasa ühe raamatu ning võimaluse annetada teine raamat enda poolt valitud haridusasutusele, et aidata kaasa juhtimishariduse kandepinna laienemisele.

Rohkem infot siit.

Vaata üritust ka Facebookist.

Liitu Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi uudiskirjaga, et saada jooksvalt kasulikku infot töö- ja ettevõtluskeskkonnaga seotud teemadel.

Kontakt

MTÜ Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum
Telliskivi 60a (A3 majaosa), 10412 Tallinn
foorum@csr.ee

Võta ühendust
Privacy Policy