2017. aasta parimad praktikandid jagavad kogemusi ja soovitusi

Telliskivi Loomelinnak 04.12.2017

EUTalent projekti raames uurisime tänavuste parimate praktikantide töökogemusi.

Eesti Tööandjate Keskliit valis sellelgi aastal Praktik Cum Laude projekti raames kolmes kategoorias välja parimad praktikandid – parim praktikant kutsehariduses, parim praktikant õpipoisiõppes ja parim praktikant kõrghariduses. Konkursi võitjad selgusid internetihääletuse ja hindamiskomisjoni otsuse tulemusena.

Et Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum teeb koostööd projektiga EUTalent, intervjueerisime kahte parimat praktikanti. Siin loos jagavad nad oma praktikakogemust, arutavad juhendamise, tööülesannete ja praktika sisu üle.

Õpipoisiõppe praktikast jutustab Tallinna Polütehnikumis elektrikuks õppinud Karl Allik, kes on tänaseks ettevõttes E-Service ka praktikate juhendaja. Kõrghariduse kategoorias võitis Tallinna Tervisekõrgkoolis õendust õppinud Birgit Vaino, kes läbis õenduse praktika Põhja-Eesti Regionaalhaiglas.

Praktikate läbimisest ütles tabavalt Karl Allik: “Kui praktikant ei tea, siis ta peab küsima ja kui ta teab, siis ta peab ütlema, kui midagi on valesti.” Ka Birgit Vaino rääkis vajadusest selgitada tööandjale oma ootusi ning rõhutas tööandjapoolse sõbraliku ja lahke keskkonna olulisust mõlemapoolselt kasulikus praktikakorralduses.

Loe lähemalt Praktik Cum Laude projekti kohta
Loe lisaks EUTalenti projekti kohta

Veel samal teemal: eutalent, praktik cum laude, praktika, webinar
Liitu Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi uudiskirjaga, et saada jooksvalt kasulikku infot töö- ja ettevõtluskeskkonnaga seotud teemadel.

Kontakt

MTÜ Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum
Telliskivi 60a (A3 majaosa), 10412 Tallinn
foorum@csr.ee

Võta ühendust
Privacy Policy