8. oktoobril selguvad EAS Ettevõtluse Auhindade saajad

Uudised 08.10.2015

8. oktoobril toimuval EAS konverentsil ”Liftiga tulevikku. Totaalne muutumine” selguvad Ettevõtluse Auhindade saajad. Tänavu said ettevõtjad kandideerida viies kategoorias; uue kategooriana oli väljas ka Aasta Vastutustundlik Ettevõte.

Enim paistsid kogukonna või laiema avalikkuse heaolusse panustamisega välja Tallinn Airport GH AS, AS Rauameister ja Playtech Estonia OÜ.

Kategooria Aasta Vastutustundlik Ettevõte 2015 eesmärk on tunnustada ja väärtustada Eestis tegutsevaid ettevõtteid, kes teadlikult käituvad oma igapäeva tegevustes vastutustundlikult nii töötajate, keskkonna, partnerite kui ka kogukonna suhtes ning on selles jätkusuutlikud.

Ettevõtluse Auhinnad antakse üle 8. oktoobri õhtul toimuval pidulikul auhinnagalal, millest teeb otseülekande ka ETV.

Ettevõtluskonkursside taust

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) korraldatav konkurss Ettevõtluse Auhind on kõrgeim riigipoolne tunnustus ettevõtjatele ja ettevõtlikkusele ning samas Eesti pikima ajalooga ettevõtluskonkurss. Ettevõtluse Auhind 2015 eesmärk on edendada ettevõtlikkust ning tunnustada ambitsioonikamaid Eesti ettevõtteid. Kokku kandideeris konkursil 70 ettevõtet. Konkurssi kaasrahastab Euroopa Sotsiaalfond.

Samaaegselt korraldavad Eesti Kaubandus-Tööstuskoda ja Eesti Tööandjate Keskliit Konkurentsivõime Edetabeli, kus tänavu kandideerib 400 ettevõtet.

Mõlema konkursi parimate hulgast valitakse üldvõitja – Aasta Ettevõte 2015.

Veel samal teemal: Aasta Vastutustundlik Ettevõte, EAS
Liitu Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi uudiskirjaga, et saada jooksvalt kasulikku infot töö- ja ettevõtluskeskkonnaga seotud teemadel.

Kontakt

MTÜ Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum
Telliskivi 60a (A3 majaosa), 10412 Tallinn
foorum@csr.ee

Võta ühendust
Privacy Policy