8. oktoobril toimub EAS konverents ”Liftiga tulevikku. Totaalne muutumine”

Uudised 08.10.2015

EASi konverentsil “Liftiga tulevikku. Totaalne muutumine” arutletakse selle üle, milliste väljakutsete ees Eesti ettevõtted seisavad ning millised on majanduse perspektiivid laiemalt; lisaks selguvad Ettevõtluse Auhindade saajad. Esmakordselt antakse tänavu välja ka Aasta Vastutustundliku Ettevõtte auhind.

Seekordsel konverentsil on fookuses muutused, mida ettevõtted ärimudeleid uuendades või välisturgudel avanenud võimalusi kasutades läbi teevad.

Oma lugusid ja kogemusi jagavad muuhulgas Ettevõtluse Auhind 2015 nominendid Valio Eesti AS ja Adcash OÜ. EASi esindajad räägivad aga sellest, millal ja miks tekivad ettevõtetel arenguseisakud ning milliste väljakutsete ees Eesti seisab tuginedes EASi 15. aastasele kogemusele.

Rahvusvahelist mõõdet ja maailmamajanduse trende tutvustab välisanalüütik Andreas Freytag Saksamaalt Jena Ülikoolist.

Konverentsil antakse üle ka Ettevõtluse Auhinnad. Sel aastal antakse esmakordselt välja Aasta Vastutustundliku Ettevõtte auhind. Enim paistsid kogukonna või laiema avalikkuse heaolusse panustamisega välja Tallinn Airport GH AS, AS Rauameister ja Playtech Estonia OÜ. Kategooria Aasta Vastutustundlik Ettevõte 2015 eesmärk on tunnustada ja väärtustada Eestis tegutsevaid ettevõtteid, kes teadlikult käituvad oma igapäeva tegevustes vastutustundlikult nii töötajate, keskkonna, partnerite kui ka kogukonna suhtes ning on selles jätkusuutlikud.

Vaata konverentsi päevakava siit.

Liitu Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi uudiskirjaga, et saada jooksvalt kasulikku infot töö- ja ettevõtluskeskkonnaga seotud teemadel.

Kontakt

MTÜ Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum
Telliskivi 60a (A3 majaosa), 10412 Tallinn
foorum@csr.ee

Võta ühendust
Privacy Policy