Kuvatakse postitused sildiga: marketplace (Loobu sildi valikust)
Atom RSS

14.09.2011  Miks teeme ettevõtlusnädala konverentsi?

Sildid: konverents, ettevõtlusnädal, marketplace

Oktoobri alguses taas toimuva iga-aastase ettevõtlusnädala raames korraldame meie ühe suurematsorti konverentsi. "Miks on vastutustundlikud ettevõtted edukad?" on tõttöelda suisa selle ettevõtlusnädala peakonverents.

Kuna 2011. aasta nädala peateema on ettevõtluskultuur, siis sobib vastutustundlik ettevõtlus peakonverentsi teemaks väga hästi. Samateemalisi üritusi toimub nädala jooksul üle Eesti muide veel.

Meie konverents räägib konkreetselt sellest, kuidas läbi vastutustundliku ettevõtluse majanduslikult edukas olla. Eks vastav kultuur ettevõttes on eelduseks.

Üks põhjus konverentsi korraldamiseks on muidugi ka see, et viime koos MKMi ja EASiga läbi vastutustundliku ettevõtluse edendamise projekti Eestis. Nemad on aga tihedalt ettevõtlusnädala korraldamisega seotud, mistõttu tundus mõistlik kutsuda ettevõtete esindajad kokku teemal, mis ka nende jaoks olulisust saavutanud.

Rääkima oleme kutsunud Euroope Parlamendi ja Euroope Komisjoni selle teema eksperdid, lisaks IKEA kui suure ja vastutustundliku Skandinaavia ettevõtte. Lisks on paneeldiskussioonis ja ettekannetega kaasatud Eesti vastutustundliku ettevõtluse eksperdid ja parimad ettevõtted.

Konverentsi jooksul saab toimuma ka nn CSR MarketPlace, mille formaat Euroopast tuttav on - hea kogemusega vastutustundlikud Eesti ettevõtted jagavad oma praktikat ja näiteid osalejatega pauside ajal laada vormis.

Lisa kommentaar

Koolitus

Läbi koolitus

Uudiskiri

*

*

created byNew Media Guru