Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum

Viimased uudised

Viimased blogipostitused

 • 05.12.2014  Vastutustundlikud jõulukingid - mõned hästi konkreetsed ideed

  Oleme juba mitu aastat veidi enne jõule pakkunud Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi poolt välja ideid ja inspiratsiooni vastutustundlike jõulukinkide tegemiseks. Nii ka sel korral.

 • 04.03.2014  VEFi uus meeskonnaliige on Heidi Solba

  Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi tegevmeeskonna kõige värskem täiendus on Heidi Solba. Heidi hakkab vedama VEFi tegevust vastutustundliku ja jätkusuutliku töökeskkonna ning personalipoliitika teemadel, sh juhib VEFi poolt ärisektorile pakutavat töö-, pere- ja eraelu tasakaalu edendamise arenguprogrammi.

 • 07.02.2014  Timbeco: klientide jaoks on ettevõtte vastutustundlikkus tugev argument

  Palusime jaanuari lõpus „Unistuste Tööandja“ konkursil Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi eriauhinna saanud Timbeco Woodhouse OÜ personalijuhil Angelika Leisil vastutustundlikkust nende ettevõtte poolt lähemalt kommenteerida:

Üritused

 • 11.12.2014  Seminar sidusgruppide kaasamisest

  16. jaanuaril 2015 korraldame poolepäevase seminari "Dialoog informeerimise asemel - seminar sidusgruppide kaasamisest".

  Täpsem info siin lehel.

  Registreerimine on avatud kuni 13. jaanuarini siin.

   

 • 05.12.2014  Eesti jätkusuutliku ettevõtluse konverents 2015

  26. jaanuaril 2015 toimub "Eesti jätkusuutliku ettevõtluse konvernets 2015", mille läbivaks teemaks on töötajasõbralik organisatsioon.

  Sündmus toimub kl 12-17 Tallinnas (täpse koha teatame detsembri jooksul).

  Peaesineja on Pär Larshans (Rootsi), kes on jätkusuutlikkuse ja sotsiaalse vastutuse poolest väga tuntud ja auhinnatud rootslaste perefirma Max Burgers kiirtoiduketi Chief Sustainability Officer.

  Oma kogemust jagavad Eesti jätkusuutliku ettevõtluse indeksis osalenud ettevõtete esindajad. Päeva lõpetab kl 16-17 vahel toimuv Eesti jätkusuutliku ettevõtluse indeksi kvaliteedimärgiste pidulik kätteandmine.

  Registreerimine siin lehel.