Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum

Viimased uudised

 • 07.01.2015  Osale 26. jaanuaril "Eesti jätkusuutliku ettevõtluse konverentsil 2015"

  Selle aasta konvernetsi fookusteemaks on vastutustundlik personalipoliitika, võrdne kohelemine ja töö- ning eraelu ühildamine ettevõtetes. Ühtlasi võtame kokku ka Eesti jätkusuutliku ettevõtluse indeksi 2014 tulemused ning tunnustame tublimaid. Oma sisu ja pidulikkuse tõttu on see kõige olulisem jätkusuutliku ja vastutustundliku ettevõtluse teemaline sündmus Eestis.

Viimased blogipostitused

 • 05.12.2014  Vastutustundlikud jõulukingid - mõned hästi konkreetsed ideed

  Oleme juba mitu aastat veidi enne jõule pakkunud Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi poolt välja ideid ja inspiratsiooni vastutustundlike jõulukinkide tegemiseks. Nii ka sel korral.

 • 04.03.2014  VEFi uus meeskonnaliige on Heidi Solba

  Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi tegevmeeskonna kõige värskem täiendus on Heidi Solba. Heidi hakkab vedama VEFi tegevust vastutustundliku ja jätkusuutliku töökeskkonna ning personalipoliitika teemadel, sh juhib VEFi poolt ärisektorile pakutavat töö-, pere- ja eraelu tasakaalu edendamise arenguprogrammi.

 • 07.02.2014  Timbeco: klientide jaoks on ettevõtte vastutustundlikkus tugev argument

  Palusime jaanuari lõpus „Unistuste Tööandja“ konkursil Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi eriauhinna saanud Timbeco Woodhouse OÜ personalijuhil Angelika Leisil vastutustundlikkust nende ettevõtte poolt lähemalt kommenteerida:

Üritused