Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum

Viimased uudised

 • 22.09.2014  Tänase konverentsi otseülekanne meie kodulehel

  Toome täna (22.09) kell 13-17 Swissotelis toimuva vastutustundliku ettevõtluse konverentsi videoülekandena teieni ka oma kodulehe vahendusel siinsamas:

 • 11.09.2014  Rootsi Äriauhind 2014 - kandideerimine nüüd avatud

  Ettevõtted on oodatud kandideerima ettevõtluskonkursil Rootsi Äriauhind. Eestis toimub konkurss tänavu juba viiendat aastat ning selle eestvedajateks on Rootsi Suursaatkond ning Rootsi ekspordi ja investeeringute nõukogu.

Viimased blogipostitused

 • 04.03.2014  VEFi uus meeskonnaliige on Heidi Solba

  Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi tegevmeeskonna kõige värskem täiendus on Heidi Solba. Heidi hakkab vedama VEFi tegevust vastutustundliku ja jätkusuutliku töökeskkonna ning personalipoliitika teemadel, sh juhib VEFi poolt ärisektorile pakutavat töö-, pere- ja eraelu tasakaalu edendamise arenguprogrammi.

 • 07.02.2014  Timbeco: klientide jaoks on ettevõtte vastutustundlikkus tugev argument

  Palusime jaanuari lõpus „Unistuste Tööandja“ konkursil Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi eriauhinna saanud Timbeco Woodhouse OÜ personalijuhil Angelika Leisil vastutustundlikkust nende ettevõtte poolt lähemalt kommenteerida:

 • 31.01.2014  Keskkonnasõbraliku ja vastutustundliku ettevõtluse tunnustamisest Eestis

  Täna, kui kuulutatakse välja aasta keskkonnategu ja keskkonnasõbralik ettevõte, soovib VEFi liige Loodusvägi jagada mõtteid selliste konkursite ning auhindade tähtsusest: