Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum

Viimased uudised

 • 15.04.2014  Seminar koostöös Tööandjate Keskliiduga

  22. aprillil korraldame koostöös Tööandjate Keskliiduga seminari "Jätkusuutlik ettevõtlus - kuidas see enda kasuks tööle panna?". Oma kogemusi jagavad mitmed praktikud ja nõustajad.

 • 01.04.2014  Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum liitus CSR Europe võrgustikuga

  Eestis jätkusuutlikku ja ühiskondlikult vastutustundlikku ettevõtlust edendav Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum astus üle-Euroopalise võrgustiku CSR Europe liikmeks. Liitumine avab senisest selgema võimaluse Eesti ettevõtete nimel Euroopa tasandi vastutustundliku ettevõtluse poliitika kujundamisel kaasa rääkida.

 • 31.03.2014  Kandideeri kasulikku Swedish Institute arenguprogrammi

  Swedish Institute ootab taas kandidaate vastutustundliku ettevõtluse strateegilise juhtimise arenguprogrammi. Kandideerimise tähtaeg on 25. aprill.

Viimased blogipostitused

 • 04.03.2014  VEFi uus meeskonnaliige on Heidi Solba

  Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi tegevmeeskonna kõige värskem täiendus on Heidi Solba. Heidi hakkab vedama VEFi tegevust vastutustundliku ja jätkusuutliku töökeskkonna ning personalipoliitika teemadel, sh juhib VEFi poolt ärisektorile pakutavat töö-, pere- ja eraelu tasakaalu edendamise arenguprogrammi.

 • 07.02.2014  Timbeco: klientide jaoks on ettevõtte vastutustundlikkus tugev argument

  Palusime jaanuari lõpus „Unistuste Tööandja“ konkursil Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi eriauhinna saanud Timbeco Woodhouse OÜ personalijuhil Angelika Leisil vastutustundlikkust nende ettevõtte poolt lähemalt kommenteerida:

 • 31.01.2014  Keskkonnasõbraliku ja vastutustundliku ettevõtluse tunnustamisest Eestis

  Täna, kui kuulutatakse välja aasta keskkonnategu ja keskkonnasõbralik ettevõte, soovib VEFi liige Loodusvägi jagada mõtteid selliste konkursite ning auhindade tähtsusest:

Üritused

 • 19.04.2014  Seminar: Ühiskondlik vastutus riigiettevõttes

  Kutsume riigiettevõtete juhatuse liikmeid, strateegia-, arendus-, personali-, turundus- ja kommunikatsiooni jt valdkondade juhte osalema seminaril, kus (a) tutvustame ühiskondlikult vastutustundliku ettevõtluse ja jätkusuutlikkuse teema strateegilist rolli ettevõtete juhtimisel ning (b) jagame häid näiteid ja praktikaid.

  • Esimene moodul - 21. mail kl 09.00-13.00
  • Teine moodul - 28. mail kl 13.00-17.00

  Täpne sisu ja kava siin lehel

  Registreerimine kuni 7. maini siin lehel.