Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum

Viimased uudised

 • 02.10.2014  Jätkusuutliku ettevõtluse indeksi küsimustik 2014 on vastamiseks avatud!

  Kutsume juba 7. aastat järjest ettevõtteid osalema Eesti jätkusuutliku ettevõtluse indeksi koostamisel. Aitame ettevõtetel indeksi küsimustikule vastates viia läbi jätkusuutliku ettevõtluse alase eneseanalüüsi ning heade tulemuste korral premeerime ettevõtet kvaliteedimärgisega. Küsimustik jääb avatuks 23. novembrini.

 • 18.09.2014  Osale: "Ergonoomikakonverents 2014: Tööohutus on kasumlik"

  Sotsiaalministeeriumi korraldab 09.oktoobril ergonoomiakonverentsi, mis on juba kolmas omataoline üritus tähistamaks rahvusvahelist ergonoomiakuud. Sel aastal on konverentsi fookus ettevõtjatele ning soovitakse näidata, et oskuslik investeerimine tööohutusse ja ergonoomiasse on uuringute põhjal tulutoov.

 • 11.09.2014  Rootsi Äriauhind 2014 - kandideerimine nüüd avatud

  Ettevõtted on oodatud kandideerima ettevõtluskonkursil Rootsi Äriauhind. Eestis toimub konkurss tänavu juba viiendat aastat ning selle eestvedajateks on Rootsi Suursaatkond ning Rootsi ekspordi ja investeeringute nõukogu.

Viimased blogipostitused

 • 04.03.2014  VEFi uus meeskonnaliige on Heidi Solba

  Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi tegevmeeskonna kõige värskem täiendus on Heidi Solba. Heidi hakkab vedama VEFi tegevust vastutustundliku ja jätkusuutliku töökeskkonna ning personalipoliitika teemadel, sh juhib VEFi poolt ärisektorile pakutavat töö-, pere- ja eraelu tasakaalu edendamise arenguprogrammi.

 • 07.02.2014  Timbeco: klientide jaoks on ettevõtte vastutustundlikkus tugev argument

  Palusime jaanuari lõpus „Unistuste Tööandja“ konkursil Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi eriauhinna saanud Timbeco Woodhouse OÜ personalijuhil Angelika Leisil vastutustundlikkust nende ettevõtte poolt lähemalt kommenteerida:

 • 31.01.2014  Keskkonnasõbraliku ja vastutustundliku ettevõtluse tunnustamisest Eestis

  Täna, kui kuulutatakse välja aasta keskkonnategu ja keskkonnasõbralik ettevõte, soovib VEFi liige Loodusvägi jagada mõtteid selliste konkursite ning auhindade tähtsusest:

Üritused

 • 24.09.2014  Tööhõivealased väljakutsed Eesti ja Euroopas: kuidas olla vastutustundlik ja jätkusuutlik tööandja?

  Kutsume ärisektori esindajaid 17. oktoobril Tallinnas toimuvale seminari, kus arutame Eesti ettevõtteid puudutavate tööhõive teemaliste väljakutsete üle erinevate osapoolte esindajatega.

  Kus leida tööjõudu? Kas vastutustundlikum inimressursi juhtimine paneks rohkem eestlasi kodumaale jääma? Milline on riigi nägemus ja võimalikud lahendused?

  Aeg: 17.10 kl 13.00-17.00

  Koht: Radisson Blu Hotel Olümpia konverentsikeskus

  Esinejate seas: Reelika Leetmaa, Urmas Kruuse, Peep Peterson, Tiina Hanhike (Soome) ning ettevõtete esindajad.

  Registreerimine avatud kuni 13.10 siin lehel. Kohtade arv on piiratud.

  Ärisektori välistel organisatsioonidel, kes soovivad osaleda, palume oma huvist samuti registreerimisvormi kaudu teada anda - võtame teiega eraldi ühendust ning täpsustame osalemisvõimalust.

  Seminari osalustasu on 28 eurot (KM ei lisandu).