Arengukoostöö ja ettevõtlus – kuidas need teineteise heaks tööle panna?

Telliskivi 60A, B hoone 18.05.2016

MTÜ Mondo kutsub teid kohtumisele kolmapäeval, 18. mail kell 9:30-12:30 MTÜ Mondo kontoris, Telliskivi loomelinnakus Tallinnas (juhised kohalejõudmiseks siin)

Oleme märganud, et järjest rohkem Eesti ettevõtjaid suunab oma pilgu arenguriikidesse, olgu see siis tooraine nagu kohv, alpakavill või sheavõi ostmiseks otse tootjatelt, tööjõunappuse leevendamiseks või hoopis äri laiendamiseks uutel kasvavatel turgudel. Samuti on mitmed arengukoostöö organisatsioonid, teiste hulgas ka MTÜ Mondo, kompimas ettevõtlusvõimalusi kogukondades, kus tegutsetakse – et arendada oskusi ja luua kohalikke töövõimalusi vaesuse leevendamiseks.

Meile pakub siirast huvi, kes Eesti organisatsioonidest ja ettevõtetest täna arenguriikides ettevõtluses tegutsevad, mida tehakse ja milliseid väljakutseid kogetakse? Ja kas meil on ühisosa, kus kogemuste jagamine, koos õppimine või ühiste huvide eest seismine võiks mõistlik olla? Tule, selgitame koos välja!

Hommikut juhib Kristina Mänd, MTÜ Mondo vastutustundliku tarbimise teema eestvedaja.

Palun registreeri oma osalus hiljemalt 11. maiks siin

Kutset võib edastada ka ettevõtetele, ühendustele või ametitele, kes võiksid samuti osaleda!

Liitu Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi uudiskirjaga, et saada jooksvalt kasulikku infot töö- ja ettevõtluskeskkonnaga seotud teemadel.

Kontakt

MTÜ Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum
Telliskivi 60a (A3 majaosa), 10412 Tallinn
foorum@csr.ee

Võta ühendust
Privacy Policy