Arvamusfestival rikastab ühiskondlikku mõtteruumi – arutle kaasa!

AF_arutelusildid_vol3

Viies Arvamusfestival toimub juba kahe nädala pärast: 160 arutelu ja lai teemadering ootavad kaasamõtlevat publikut. Sisulise mõttevahetuse kaudu saame ühiskonnas koos luua uut väärtust ja kvaliteeti.

Arvamusfestivalist võtavad osa ka VEFi võrgustiku liikmed.

VEFi liige SpeakSmart on Arvamusfestivali pikaajaline partner. Sel aastal koolitati arutelude juhte aruteludisaini ja modereerimise vallas.

SpeakSmarti koolitajad ja moderaatorid on teinud Arvamusfestivali programmis eelvaliku huvitavat mõttevahetust tõotavatest aruteludest. Ürituse eel tasub silm peal hoida SpeakSmarti sotsiaalmeedialehel ja moderaator.ee veebilehel, kuhu postitatakse rikastavat lugemist.

Heade arutelude eestseisjana tutvustas SpeakSmart 2016. aastal Arvamusfestivalil arutelusilte, mille kaudu saab publik enam kaasatud ning iga osaleja võimaluse oma arvamust väljendada. Festival jätkab 2017. aastal arutelusiltide kasutamise traditsiooni uues kujunduses.

Liitu Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi uudiskirjaga, et saada jooksvalt kasulikku infot töö- ja ettevõtluskeskkonnaga seotud teemadel.
Kontakt

MTÜ Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum
Telliskivi 60a (A3 majaosa), 10412 Tallinn
foorum@csr.ee

Võta ühendust
Privacy Policy