Loading Sündmused
  • Sündmus event on möödas

Arenguseire Keskuse veebiseminar – Globaalse jõuvahekorra tulevikualternatiivid

aprill 22 @ 16:00 - 17:30

Praegune pandeemia ja majanduskriis on märkimisväärselt suurendanud globaalse jõuvahekorra muutuste mõistmisega seotud ebakindlust ja keerukust. Mõned erinevates kriisieelsetes arenguseire stsenaariumides ennustatud peamised liikumapanevad jõud on tugevnenud, kuid teised siirdunud tagapingile. Veebiseminaril uuritakse globaalsete jõuvahekordade alternatiivseid stsenaariume ja praeguse pandeemia tekitatud häirete mõju.

Millised on pandeemia globaalsed tagajärjed? Kes on tulevikus maailma domineeriv jõud? Kas kerkivad esile geopoliitiliselt võitlevad protektsionistlikud blokid või on meil oodata rahvusvahelise koostöö kasvu eraviisiliste ja avalike võrgustike kaudu? Millisel määral saavad poliitikategijad kujundada üleilmseid arengusuundi? Kuidas peaksid poliitikakujundajad ja ettevõtted sellistes väikestes majandustes nagu Eesti, Soome ja Singapur nendele arengutele reageerima?

Veebiseminar „Globaalse jõuvahekorra tulevikualternatiivid” toimub teisipäeval, 28. aprillil kell 16.00–17.30 Zoomi keskkonnas.

Osalemiseks ja Zoomi lingi saamiseks palume registreerida aadressil: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_uyuvjLQiTliNVeNOkvsjRw hiljemalt reedeks, 24. aprilliks.

Seminar toimub inglise keeles.

Esinejad:

Parag Khanna, asutaja ja juhtiv partner, FutureMap (Singapur)
Risto Penttilä, tegevjuht, Nordic West Office (Soome)
Andres Sutt, Riigikogu liige
Merle Maigre, asepresident, CybExer Technologies (Eesti)

Moderaator:

Meelis Kitsing, uuringute juht, Arenguseire Keskus

Liitu Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi uudiskirjaga, et saada jooksvalt kasulikku infot töö- ja ettevõtluskeskkonnaga seotud teemadel.

Kontakt

MTÜ Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum
Telliskivi 60a (A3 majaosa), 10412 Tallinn
foorum@csr.ee

Võta ühendust
Privacy Policy