Loading Sündmused
  • Sündmus event on möödas

Arvamusfestivali arutelud – From Cowboy Capitalism to Value-based Entrepreneurship

10.08

Põhjamaade Ministrite Nõukogu esindusel Eestis on hea meel olla 10.-11. augustil Paides toimuva Arvamusfestivali üks toetajatest ning Demokraatia ala vedaja. Eesti 100. sünniaastapäeval kutsume teid arutlema teemadel, mille ühisnimetajaks on igaühe vabadus, võimalus ja vastutus demokraatias osalemisel. Otsime üheskoos neid võimalusi ja konkreetseid väljundeid, kuidas valitsemiskultuuri ja kodanikuks olemise viise uueks luua. Kas Põhjala riigid on endiselt Eestile eeskujuks? Kuidas jõuda kauboikapitalismist väärtuspõhise ettevõtluseni? Kellele ja milleks on tarvis Euroopa kultuuripealinna? Need on arutelud, kus kuulame nii Põhjala kui Eesti kogemusi.

10. august

14:00 Are the Nordic Countries Still a Role Model for Estonians? Arutlevad Kirsti Narinen (Soome suursaadik Eestis), Taavi Rõivas (riigikogu liige, endine Eesti Vabariigi peaminister) ja Kai Klandorf (Eesti Vabaühenduste liidu tegevjuht). Modereerib Põhjamaade Ministrite Nõukogu esinduse Eestis direktor Christer Haglund.

16:00 From Cowboy Capitalism to Value-based Entrepreneurship. Arutlevad Kati Ihamäki (Finnairi direktor jätkusuutliku arengu alal), Maria Wetterstrand (Rootsi roheliste partei eestkõneleja aastatel 2002-2011 ja parlamendi liige), Raul Lättemägi (AS Advanced Sports Installations Europe omanik). Modereerib Annika Arras (Miltton Nordics).

 

Demokraatia ala on üks Põhjamaade Ministrite Nõukogu kingitusi Eesti Vabariigi 100. sünniaastapäevaks.

Detailid

Kuupäev:
10.08
Koduleht:
https://www.arvamusfestival.ee/

Toimumiskoht

Paide

Liitu Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi uudiskirjaga, et saada jooksvalt kasulikku infot töö- ja ettevõtluskeskkonnaga seotud teemadel.

Kontakt

MTÜ Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum
Telliskivi 60a (A3 majaosa), 10412 Tallinn
foorum@csr.ee

Võta ühendust
Privacy Policy