Loading Sündmused
  • Sündmus event on möödas

Ausa Ettevõtluse Võrgustiku avaüritus

2.10 @ 10:00 - 13:00

Millal? 2. oktoobril kl 10-13

Kus? Ülemiste Õpiku maja konverentsikeskus, Tallinn

Aus ja läbipaistev ettevõtluskultuur on eduka ja usaldava ühiskonna alus. Olete oodatud Ausa Ettevõtluse Võrgustiku avaüritusele, kus tutvustame vabaühenduse Korruptsioonivaba Eesti algatuse eesmärke ning räägime lähemalt novembris algavatest väärkäitumise teavitamise ehk vilepuhumise parimate praktikate töötubade sarjast erasektorile.

Miks on ettevõtete korruptsioonivastane koostöö oluline ja kasumlik, jagavad Ausa Ettevõtluse Võrgustiku liikme AS Eesti Raudtee riskijuhtimise ja siseauditi osakonna juht Taavi Saat, keskkriminaalpolitsei korruptsioonikuritegude büroo juht Mati Ombler ja Korruptsioonivaba Eesti juhatuse esimees Erkka Jaakkola.

Kellele? Oodatud on kõik ettevõtete esindajad, eelkõige siseaudiitorid, personalijuhid ja teised sisekontrolli ja korruptsiooniennetusega tegelevad erasektori spetsialistid.

Registreerumine Üritus on kõigile osalejatele tasuta, kuid vajalik on registreerumine SIIN. Leia meid Facebookist. Lisainfo  carina.paju@transparency.ee

 

Detailid

Kuupäev:
2.10
Aeg:
10:00 - 13:00
Koduleht:
https://www.facebook.com/events/329172197652684/

Liitu Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi uudiskirjaga, et saada jooksvalt kasulikku infot töö- ja ettevõtluskeskkonnaga seotud teemadel.

Kontakt

MTÜ Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum
Telliskivi 60a (A3 majaosa), 10412 Tallinn
foorum@csr.ee

Võta ühendust
Privacy Policy