Loading Sündmused
  • Sündmus event on möödas

Kooli ja ettevõtte koostööst sünnivad tulevikutegijad

16.05 @ 10:30 - 15:30

Populaarseks saanud koolide ja ettevõtete koostöö inspiratsiooniseminar tuleb taas, sedapuhku juba neljandat korda ja seekord Tallinnas, Öpiku konverentsikeskuses ruumis “Kosmos”. Kutsume koolide ja ettevõtete esindajaid kokku kogemusi jagama ning koostöökontakte looma. Arutame ja mõtleme, kuidas tulevikutegijaid ühiselt läbi õppetöö toetada.

„Jäta universumisse oma jälg“ on üks Steve Jobsile edu toonud seitsmest äripõhimõttest. Inspireeriv õpikogemus või käik ettevõttesse võib mõjutada noorte tulevikuotsuseid ja soove samamoodi. Tulevikutegijatele valikuvõimaluste, kasulike õpikogemuste ning praktiliste oskuste pakkumiseks on parim siduda haridus ja ettevõtlus.

Seminaril esinevad: Arvo Pani (Kadrina Keskkool), Jana Ribelis (Silberauto AS), Kari Maripuu (Brightspark OÜ), Merilin Priilinn-Türk, Kristi Ploom (Haridus- ja Teadusministeerium/ettevõtlusõppe programm Edu ja Tegu), Eva Pruusapuu (Eesti Teadusagentuur).

Seminari modereerib koolitaja Indrek Maripuu. Tema peamiseks fookuseks on mõttemustrite murdmine ehk nutikus ja teistmoodi mõtlemine.

Seminar toimub koostöövõrgustiku Ettevõtlikkuse edendamiseks, ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu ning Eesti Teadusagentuuri koostöös. Seminar on osalejatele TASUTA, kuid vajalik on eelregistreerimine lingil.

Detailid

Kuupäev:
16.05
Aeg:
10:30 - 15:30
Koduleht:
https://www.facebook.com/events/983719805350840/

Toimumiskoht

Öpiku konverentsikeskus
Valukoja 8
Tallinn, Harjumaa 11415

Liitu Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi uudiskirjaga, et saada jooksvalt kasulikku infot töö- ja ettevõtluskeskkonnaga seotud teemadel.

Kontakt

MTÜ Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum
Telliskivi 60a (A3 majaosa), 10412 Tallinn
foorum@csr.ee

Võta ühendust
Privacy Policy