Loading Sündmused
  • Sündmus event on möödas

Ringmajanduse konverents: KULUD TULUDEKS

17.09 @ 08:00 - 18.09 @ 17:00

tasuta

Eesti on peatselt üle minemas ringmajandusele, mis tähendab, et on tagumine aeg teha selle uuendusliku ja võimaluste rohke majandusmudeliga lähemalt tutvust.

17.-18. septembril toimuval ringmajanduse konverentsile ootame ennekõike tööstusettevõtteid, kes on huvitatud ressursitõhusamatest tootmisviisidest, tootmisjääkide ärakasutamisest ja muust sellisest, mis päädib sellega, et asjatust kulust saaks pikapeale hoopis tulu. Oodatud on ka teised ringmajanduse edendajad ja entusiastid.

Konverentsil astuvad üles nii need, kel on põhjalikumad teadmised ringmajandusest kui need, kes juba noid teadmisi on ka edukalt rakendanud. Toome teieni põnevad näited koos numbritega nii Eestist kui ka Euroopast.

Innovaatiliste edumeelsete ideede inspiratsiooniks on mõeldud temaatilised töötoad-ümarlauad. Seal õpime, kuidas hoida toorainet võimalikult pikalt ringluses; milline võiks olla uuenduslik tootedisain; mida kujutavad endast peagi kohustuslikud rohelised riigihanked; kuidas rakendada keskkonnajuhtimissüsteeme; kuidas muuta tootmist efektiivsemaks; kuidas saada investeerimislaenusid; taotleda ressursitõhususe toetust jpm.

Konverents on tasuta!

Täpsem info: www.ringmajandus.eu

Detailid

Algus:
17.09 @ 08:00
Lõpp:
18.09 @ 17:00
Hind:
tasuta
Koduleht:
https://www.conference-expert.eu/et/ring2018

Toimumiskoht

Kultuurikatel
Põhja pst 27a
Tallinn,
+ Google Map
Koduleht:
https://kultuurikatel.ee/kontakt/

Liitu Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi uudiskirjaga, et saada jooksvalt kasulikku infot töö- ja ettevõtluskeskkonnaga seotud teemadel.

Kontakt

MTÜ Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum
Telliskivi 60a (A3 majaosa), 10412 Tallinn
foorum@csr.ee

Võta ühendust
Privacy Policy