Loading Sündmused
  • Sündmus event on möödas

Tallinna ettevõtluspäev ,, Julge mõelda, julge teha.”

8.10

8. oktoobril toimub juba kuueteistkümnes Tallinna Ettevõtluspäev. Käes on viimane aeg programm lukku panna ning selles loodame taaskord Sinu abile. Eelmise Tallinna ettevõtluspäeva üritusi külastas hinnanguliselt 3000 ettevõtlikku inimest: ettevõtjad said ammutada hulgaliselt häid ideid, mida tulevikus paremini teha või muuta, alustavad ettevõtjad said aga hoogu tiibadesse ja usku iseenda edusse ning noored ettevõtlushuvilised lahkusid ürituselt kindla teadmisega, et ettevõtlik tasub olla. Kokku toimus programmi raames ca 40 üritust, mis said teoks tänu meie kõigi ühisele pingutusele. Toimusid mitmed seminarid, konverentsid, võrgustikukohtumised, töötoad, diskussioonid jpm huvitavat. Soovime ka sel aastal pakkuda kui mitte samal tasemel, siis võibolla isegi veel vingemat programmi.

2019. aasta ettevõtluspäeva  läbiv teema on „Julge mõelda, julged teha”. Teame hästi ütlust, et julge pealehakkamine on pool võitu, aga just julgus on see, millest tihti puudu jääb. Palju häid ideid jääb teostamata, sest kardame astuda sammu tundmatusse ja ebaõnnestuda, leppides pigem harjumuspärase ja turvalisega. Selleaastane ettevõtluspäev püüab julgustada ja inspireerida oma lennukaid ideid ellu viima ning pakub hulgaliselt vajalikke teadmisi, kogemusi ja positiivseid näiteid, kuidas ettevõtluses edukas olla. Keskendume efektiivsetele müügi ja turundusvõtetele, seadusest tulenevatele kohustustele, vaatleme kaasaegset juhtimisstiili ja eesmärgpäraselt töötavaid meeskondi, uurime finantsküsimusi ja edukaid ekspordi võimalusi jpm.

Tallinna Ettevõtluspäeva keskus on 8. oktoobril Viru konverentsikeskus, kus ootab programmiga täitmist 10 saali. Ettevõtlusamet tasub keskuse rendi, tehnika ja teavituskampaania eest, ürituse korraldajate kanda jäävad kulud, mis puudutavad juba konkreetselt sisu (esinejad, spetsiifilised soovid jms). Partner võib programmis olevat üritust korraldada ka oma ruumides, kuid siis soovitavalt mitte põhipäeval.

 

Lisainfo: Kätlin Viksne

turundusbüroo peaspetsialist
ettevõtluse arendamise osakond
Tallinna Ettevõtlusamet
Tel 640 4220
GSM 5309 3039
E-post katlin.viksne@tallinnlv.ee

 

Detailid

Kuupäev:
8.10

Toimumiskoht

Viru Konverentsikeskus
Hotell Viru
Tallinn,

Liitu Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi uudiskirjaga, et saada jooksvalt kasulikku infot töö- ja ettevõtluskeskkonnaga seotud teemadel.

Kontakt

MTÜ Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum
Telliskivi 60a (A3 majaosa), 10412 Tallinn
foorum@csr.ee

Võta ühendust
Privacy Policy