Loading Sündmused
  • Sündmus event on möödas

Tööohutusalase juhendamise nädal

24.09 @ 08:00 - 30.09 @ 17:00

Septembris võtame fookusesse tööohutuse ning räägime juhendamise olulisusest. Ainuüksi 2017. aastal juhtus Eestis 5184 tööõnnetust ehk 14 õnnetust päevas. Seda on selgelt liiga palju. Olukorra muutmiseks on üks võimalik samm vaadata üle tööohutuse alase juhendamisega seonduv.

Millal viimati juhendamine läbi viidi, kas poleks ehk aeg seda korrata? Või oleks tervikuna vaja üle vaadata tööohutuse riskianalüüs? Tööinspektsioon kutsub septembris üles neile teemadele mõtlema ning tegutsema. Lisaks meediakampaaniale pakutakse ettevõtetele võimalust võtta osa aktsioonist, et olla eeskujuks teistele ning näidata, kuidas viiva läbi tööohutuse alast juhendamist. Selleks tuleb registreerida end Tööinspektsiooni kodulehel toodud vormil, viia septembri viimasel nädalal (24.-30.09) ettevõttes läbi tööohutuse alane juhendamine, teha aktsioonist foto või video ja saata see registreerimisvormis toodud kontaktile. Saadetud fotod koondatakse Tööelu Facebooki lehele, et innustada tegutsema ka teisi. Registreerumine avatakse 3. septembril ning liituda saab kuni 30. septembrini.

Kampaania eesmärk on tõsta teadlikkust juhendamise olulisusest ning aidata kaasa sellele, et tööõnnetuste arv Eestis langeks.

Euroopa Tööohutuse ja Töötervishoiu Agentuuri andmetel toob iga tööohutusse investeeritud euro tagasi 2.2 eurot.

Detailid

Algus:
24.09 @ 08:00
Lõpp:
30.09 @ 17:00
Koduleht:
http://www.csr.ee/

Toimumiskoht

Eesti

Liitu Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi uudiskirjaga, et saada jooksvalt kasulikku infot töö- ja ettevõtluskeskkonnaga seotud teemadel.

Kontakt

MTÜ Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum
Telliskivi 60a (A3 majaosa), 10412 Tallinn
foorum@csr.ee

Võta ühendust
Privacy Policy