Külli Lilleorg: Talentidele tuleb luua eneseteostust inspireeriv keskkond

Külli Lilleorg

Fotol Külli Lilleorg

Fontes on inimkapitali värbamise, uurimise ja arendamise ettevõte, mis aitab kasvada Sinul, Sinu meeskonnal ja Sinu organisatsioonil ning mis panustab Eesti ühiskonda laiemalt. Talendiga juhid on kahtmoodi positiivselt tõlgendatav slogan – selle tõdemuseni on Fonteses jõutud 27 tegevusaasta jooksul.

Oluliseks peetakse:

  • talentide teadlikkuse suurendamist nende potentsiaalist ja võimalustest tööturul;
  • mentorite võrgustiku arendamist, et edendada Eesti juhtimiskultuuri;
  • läbipaistvuse loomist palgaturul ning võrdse palga maksjate tunnustamist.

Täna jõuab strateegiliste sihtideni ainult koostöös talentidega. Talent on inimene, kes tegutseb teadlikult omas elemendis ja kasutab oma loomupäraseid andeid. Selliselt tegutsedes viib ta edasi nii oma organisatsiooni kui ka kogu valdkonda, samal ajal pidevalt otsides ja luues uusi arenguvõimalusi. Talentidele tuleb luua eneseteostust inspireeriv keskkond ja organisatsioonikultuur, mis neid ligi tõmbab, kus nende ainulaadsed teadmised ja võimekused saavad särama lüüa ning kust pole põhjust kiirustades lahkuda. Organisatsiooni mõte ja mõju loovad unikaalsuse talentide ja huvigruppide silmis.

Fontese juhtivpartner, Külli Lilleorg, on seisukohal, et just sellist kultuuri püüab Fontes oma strateegiliste valikutega luua ning toetada ja julgustada meie ümber toimetavate huvigruppide esindajaid jõudma parimate valikute ja otsusteni. Selleks, et veelgi teadlikumalt ja süsteemsemalt seda teekonda jätkata, otsustas Fontes liituda Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumiga.

 

Talendiga juhid EST läbipaistev

Liitu Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi uudiskirjaga, et saada jooksvalt kasulikku infot töö- ja ettevõtluskeskkonnaga seotud teemadel.

Kontakt

MTÜ Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum
Telliskivi 60a (A3 majaosa), 10412 Tallinn
foorum@csr.ee

Võta ühendust
Privacy Policy