Jätkusuutliku ettevõtluse konverents 2016

Mektory 22.01.2016

Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum kutsub kõiki huvilisi jätkusuutliku ettevõtluse konverentsile, mis toimub 22. jaanuaril 2016 TTÜ innovatsiooni- ja ettevõtluskeskuses Mektory. Konverentsil annab ettevõtlusminister Liisa Oviir pidulikult üle Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksi märgised; Allar Jõks, Liisa-Ly Pakosta ja Riina Varts debateerivad paindliku tööhõive teemadel; tunnustatakse töö- ja pereelu ühildamise arenguprogrammis osalenud ettevõtteid ning tehakse kokkuvõtteid 2015. aastast, jagades parimaid praktikaid vastutustundliku ettevõtluse ja töökeskkonna teemadel nii Eesti kui muu maailma näidetel.

Registreeru konverentsile siin.

Konverentsi peaesineja – Marjan Novak (Lek

rsz_marjan-novak_1_300

Äripoliitika erialal magistrikraadi omav Novak on teinud pikaajalist karjääri Sloveenia farmaatsiatehases Lek. Novak on ettevõtte juhatuse liige, lisaks vastutab ta ka töö- ja pereelu ühildamise ja andmekaitse valdkondade eest. Lek kuulub rahvusvahelisse kontserni Sandoz ja tegeleb ravimite arendamise, tootmise ja müügiga. Lek on vastutustundlik ettevõte, omades peresõbraliku ettevõtte tiitlit ja ümbritseva keskkonna kestlikusse panustavaid väärtusi.

Paneeldiskussioon ’’Paindlikkus töökohal ja isakuud– kas lahendus majanduslikele ja demograafilistele probleemidele?’’ Osalejad: Allar Jõks, Liisa-Ly Pakosta, Riina Varts. 

Euroopa Komisjon on märkinud, et töö- ja pereelu ühitamise poliitika on peamine lahendus pikaaegsetele majanduslikele ja demograaflistele probleemidele. Arutleme paneeldiskussioonis koos Eesti arvamusliidritega, kuivõrd on paindlik tööhõive aluseks suuremale tootlikkusele, riigi konkurentsivõimele ja jätkusuutlikkusele ning kas kohustuslik isapuhkus võiks olla lahendus palgalõhe probleemile Eestis?

Aeg: 22.jaanuar 2015 kell 11.00 – 17.00
Koht: Mektory, Raja 15, Tallinn

Päevakava:
10.30     Kogunemine ja tervituskohv
11.00     Tervitussõnad:  ettevõtlusminister Liisa Oviir ja VEF tegevjuht Kristiina Esop
11.20     ’’Töö- ja pereelu ühildamine Eesti ettevõtetes’’, Heidi Solba, VEF valdkonnajuht
11.50      Paneeldiskussioon ’’Paindlikkus töökohal ja isakuud– kas lahendus majanduslikele ja demograafilistele probleemidele?’’ Osalejad: Allar Jõks, Liisa-Ly Pakosta, Riina Varts
12.30      Kohvipaus
12.50      ”KPMG tähelepanekud jätkusuutlikkuse juhtimisest Eesti ettevõtetes”, Marko Siller, KPMG Baltics jätkusuutlikkuse nõustamisteenuste juht
13.00      Ettevõtlusminister Liisa Oviir annab pidulikult üle Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksi märgised
14.10       Töö- ja pereelu ühildamise arenguprogrammis osalejate tunnustamine
14.20      Lõunapaus
15.00      ’’Töö- ja pereelu ühildamisest vastutustundlikus ettevõttes’’, Marjan Novak
Lek (Sandoz Corporation)
15.40      Eesti organisatsioonide parimad praktikad töö- ja pereelu ühildamises:
Tallinna Vesi (Hels Mikkal), Sisekaitseakadeemia (Elina Orumaa), Saint Gobain Glass SE (Heivi Saarmets), DPD Eesti (Annika Oruaas)
16.30      Konverentsi kokkuvõte ja lõpetamine

Konverentsi modereerib Andres Torm

Kohtumiseni Mektorys!

Liitu Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi uudiskirjaga, et saada jooksvalt kasulikku infot töö- ja ettevõtluskeskkonnaga seotud teemadel.

Kontakt

MTÜ Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum
Telliskivi 60a (A3 majaosa), 10412 Tallinn
foorum@csr.ee

Võta ühendust
Privacy Policy