Kadri Simson eilsel Vastutustundliku Ettevõtluse Galal: “Mida rohkem meil on vastutustundlikke ettevõtjaid, seda tugevam on meie riik!”

Telia Maja 25.05.2017

Eile toimus Telia uues peamajas Vastutustundliku Ettevõtluse Gala, kus kuld-, hõbe- või pronksmärgisega tunnustati 56 Eesti ettevõtet.

“Mida rohkem meil on vastutustundlikke ettevõtjaid, seda tugevam on meie riik! Väga selge roll parema ettevõtluskeskkonna loomisel ning vastutustundlikkuse arenemisel ongi riigil, kellele äriühingud peavad vastutustundlikkuse teemadel olema eeskujuks ning teerajajateks,” ütles märgiseid üle andnud majandus- ja taristuminister Kadri Simson eilsel galal.

“Minu hinnangul võiks seesuguseid üritusi olla veelgi rohkem, sest see aitaks tõsta ühiskonna ja ettevõtete teadlikkust antud teema osas,” arvas minister.

“Juhid on mõistnud, et hoolides võidavad kõik ja vahepeal on hea ühistes huvides rääkida ka koos saavutatust. Seetõttu võttiski märgiste üleandmisel sõna arvukalt Eesti tippjuhte nende seas AS Tallinna Lennujaam juhatuse esimees Piret Mürk-Dubout, AS Tallinna Vesi juhatuse liige Riina Käi, Eesti Energia juhatuse liige Raine Pajo ja teised,” ütles Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi tegevjuht Kristiina Esop.

Galal toimunud paneelis nentis kuldtaseme pälvinud Tallinna Vesi finantsjuht Riina Käi, et kliendid enam vähemaga ei lepigi: “Vastutustundlikkus mõjutab oluliselt konkurentsivõimet, kliendid ei aktsepteeri, kui ettevõte on nende põhimõtetega vastuolus.”

Maailmas populaarsust koguv jätkusuutliku ettevõtluse liikumine näitab, et kliente, partnereid, investoreid ja teisi turuosalisi huvitab üha rohkem, kui usaldusväärne ja läbipaistev on ettevõtte tegevus.

Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksis osaleb aina rohkem tootmisettevõtteid nagu näiteks Estonias Cell AS ja Adven Eest AS. Seekord liitus foorumiga ka esimene vastutustundlik ettevõte Eesti ehituses, puitmajade tootja Nordic Houses KT OÜ.

Vastutustundliku Ettevõtluse märgiseid jagati 9. aastat.
Indeksi täisankeedi täitmine avaneb uuesti 2018. aasta jaanuaris. Lühiankeeti saab täita aastaringselt indeks.csr.ee.

Vaata märgise saanud ettevõtete nimekirja

Gala fotogalerii on peatselt üleval Vastutustundliku Ettevõtluse Facebook’i lehel.

Veel samal teemal: hõbe, kuld, märgis, pronks
Liitu Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi uudiskirjaga, et saada jooksvalt kasulikku infot töö- ja ettevõtluskeskkonnaga seotud teemadel.

Kontakt

MTÜ Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum
Telliskivi 60a (A3 majaosa), 10412 Tallinn
foorum@csr.ee

Võta ühendust
Privacy Policy