Koolitused

Ehitame oma koolitused alati üles vastavalt tellija soovidele (vajalik fookus, osalejate roll ettevõttes, senine kokkupuude, ajalimiit), ent käsitleme üldjuhul ühe osana pea alati ka n-ö kohustuslikke teemasid, et luua osalejate seas ühtne arusaam jätkusuutlikust ettevõtlusest.

“Jätkusuutliku ettevõtluse ABC”

See on 3-4 tunnine koolitus, kus räägime jätkusuutliku ja vastutustundliku ettevõtluse olemusest ning paneme osalejad mõtlema oma ettevõtte arenguvõimaluste peale. Kasutame seal tavaliselt ka grupiarutelusid, vaatame videosid ning tutvume näidetega.

Sellise koolituse teemad:

  • mis on jätkusuutlik ja vastutustundlik ettevõtlus,
  • miks on see vajalik ja ettevõttele kasulik lähenemine,
  • kuidas rakendada oma organisatsioonis,
  • millised on inspireerivad näited Eestist ja mujalt maailmast.

“DHL Estonia tellis koolituse 20-le ettevõtte võtmeisikule eesmärgiga avardada juhtivtöötajate ning keskastmejuhtide silmaringi ning kinnitada seniseid teadmisi. See on ettevõttesiseselt küllalt detailselt käsitletud teema, ent väliste ekspertide kaasamine tõi mõnusat värskendust. Mõõdame ettevõttesiseselt koolitustega rahulolu ning antud koolituse tagasiside oli väga positiivne ning kõrge. Soovitame koolitust nii vastutustundliku ettevõtlusega alustavatele kui ka antud valdkonnas juba kompetentsetele ettevõtetele!” Laire Suurväli Kvaliteedi-, keskkonna- ja kommunikatsioonijuht, DHL Estonia AS

Lauamäng: “Vastutustundliku äristrateegia dilemmamäng”

See on päris lauamäng – nupud, täring ja võistlusmoment. Osalejate ülesanne on jõuda 5-6 liikmelises grupis ühisele arusaamale erinevate reaalset äritegevust puudutavate dilemmade lahendamisel. Paaritunnine mängimine asendab suurepäraselt tavapärast koolitust. Ühelt poolt on see mänguline ja lõbus, teisalt aga annab hea ülevaate, mida jätkusuutlik ettevõtlus endast kujutab. Mängu juurde käib ka teema tutvustus ning kokkuvõtvad arutelud osalejatega.

Telli oma organisatsiooni koolitus või uuri lähemalt!

Liitu Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi uudiskirjaga, et saada jooksvalt kasulikku infot töö- ja ettevõtluskeskkonnaga seotud teemadel.

Kontakt

MTÜ Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum
Telliskivi 60a (A3 majaosa), 10412 Tallinn
foorum@csr.ee

Võta ühendust
Privacy Policy