Kus viga näed laita, seal like ei aita

Tallinn 08.06.2018

Kus viga näed laita, seal like ei aita

 

Swedbanki ja Heateo SA poolt loodud annetuskeskkond „Ma armastan aidata“ saab sellel suvel 10-aastaseks. 56 Eesti heategevusorganisatsiooni ühendav keskkond tähistab seda kampaaniaga „100 suvist heategu“, mis pakub välja 100 ajaannetuse võimalust erinevais Eesti paigus.

Oleme sotsiaalmeedias tihtipeale agarad edasi jagama murekuulutusi ning laikima koduotsivate kasside pilte. Kahjuks päris elus virtuaalselt tegutsemine sageli olukorda ei muuda – jagatud mure, pole pool muret ja like alati ei aita. Seepärast lõime interaktiivse spinner-rakenduse  (www.armastanaidata.ee/spinner), mis pakub 100 erinevat võimalust kedagi päriselt aidata, panustades teadmisi ja aega või hakates püsiannetajaks

Ajaannetamise projektide seas on võimalik näiteks tavakirjas materjale nägemispuudega inimestele audiofailideks lugeda, aidata Vanurite Eneseabi ja Nõustamise Ühingu aknad puhtaks teha, pildistada varjupaikade loomi või olla TÜ Kliinikumi Lastefondi Mõmmikuks erinevatel vabaõhuüritustel. Ettevõtetel on võimalus osaleda turundusstrateegiate mõttetalgutel, olla abiks erinevate IT-teemade juures või tuua värvi ja korda hoopis Kassiabi ruumidesse. Valikus on heategusid nii meeskondadele kui üksikisikutele.

Annetuskeskkonna „Ma armastan aidata“ lõid 2008. aastal Heateo Sihtasutus ja Swedbank eesmärgiga arendada Eesti annetuskultuuri. Soovime, et annetamisest kujuneks läbimõeldud ning kaalutletud ent tavapärane osa inimeste finantskäitumisest, et tagada Eesti heategevusorganisatsioonide jätkusuutlik areng.

Annetuskeskkond on esimene platvorm Eestis, mis ühendab algatusi ning annetajaid – pakkudes inimestele lihtsat, kiiret ning teenustasuta võimalust annetada oma raha või aega usaldusväärsetele ning kontrollitud taustaga organisatsioonidele. 10 aasta jooksul on annetuskeskkonna vahendusel annetatud üle 1.1 miljoni euro. Swedbanki kliendid on lisaks annetanud heategevuseks üle 28 miljoni preemiapunkti, millele Swedbank on täiendavalt lisanud enam kui 411 000 eurot.

 

 

 

Liitu Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi uudiskirjaga, et saada jooksvalt kasulikku infot töö- ja ettevõtluskeskkonnaga seotud teemadel.

Kontakt

MTÜ Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum
Telliskivi 60a (A3 majaosa), 10412 Tallinn
foorum@csr.ee

Võta ühendust
Privacy Policy