Meist

Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum arendab alates 2005. aastast Eestis vastutustundliku ettevõtluse temaatikat ja koondab ainsa organisatsioonina Eestis vastutustundlikku ettevõtlust praktiseerivaid ettevõtteid, omades täna tugevat liikmevõrgustikku ja tehes aktiivset koostööd ettevõtjate jaoks oluliste ametiasutustega. Foorumi eesmärk on edendada mõtteviisi, et vastutustundlik äritegevus on ettevõttele kasulik, praktikas lihtne ja mainekas. Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum ühendab ettevõtteid, kelle jaoks on oluline toimida vastutustundlikult, et tagada nii oma ettevõtte, ühiskonna ja riigi jätkusuutlikkus.  

Mida teeme?

Alates 2007. aastast korraldab Foorum iga-aastaselt Eesti kõige põhjalikumat ettevõtete vastutustundlikkuse-alast hindamist – Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksit, premeerides edukamaid kuld-, hõbe- ja pronkstaseme märgistega. Foorumi koostööpartnerid on erinevad ministeeriumid, kolmas- ja erasektor.

 

Vaata kõiki VEFi liikmeid 

Astu samuti liikmeks!

 

 

Liitu Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi uudiskirjaga, et saada jooksvalt kasulikku infot töö- ja ettevõtluskeskkonnaga seotud teemadel.

Kontakt

MTÜ Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum
Telliskivi 60a (A3 majaosa), 10412 Tallinn
foorum@csr.ee

Võta ühendust
Privacy Policy