Nordic Houses küsib läbi SDG’de – miks me seda äri teeme?

Nordic Houses on üheks oma neljast põhiväärtustest pidanud vastutustunnet ning on võtnud eesmärgiks selles osas pidevalt areneda. Et jutt ainult jutuks ei jääks, siis saadi sel suvel koos Sustinere’i meeskonnaga ühiselt kokku, et olla teadaolevalt päris esimene ettevõte Eestis, kes soovib oma igapäevase äritegevuse ja selle mõju mõtestada lahti ülemaailmsete kestliku arengu eesmärkide (Sustainable Development Goals) raames. Septembris toimus juba esimene ettevõttesisene töötuba, kus valiti SDG’dest enda jaoks olulisimad, et nende teemadega konkreetsemalt edasi minna. Sustinere on ettevõtete partner jätkustuuliku ja vastutustundliku äri kujundamisel.

Hetkel on ettevõttes käsil analüüs, et kaardistada fookusteemad, kus saaks veelgi teadlikumalt ja vastutustundlikumalt ühiskonna arengusse omapoolse panuse anda. Nordic Houses soovib oma edaspidiseid sihte seada selliselt, et see looks väärtust nii ettevõttele kui ka ettevõtte tegevusega seotud välistele huvigruppidele laiemalt. Paigas on ka juba ümarlaud samal teemal väliste osapooltega, kus uuritakse kuidas saab Nordic Houses oma koostööpartnerite ja klientidega ühiselt oma panust anda.

Milleks see kõik? Ikka tugevama strateegia, tuleviku, juhtimisotsuste ja huvigruppidega suhtlemise nimel.

 

Untitled design (4)

Arutelu säästva arengu eesmärkide teemal ettevõttes Nordic Houses

 

 

Liitu Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi uudiskirjaga, et saada jooksvalt kasulikku infot töö- ja ettevõtluskeskkonnaga seotud teemadel.

Kontakt

MTÜ Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum
Telliskivi 60a (A3 majaosa), 10412 Tallinn
foorum@csr.ee

Võta ühendust
Privacy Policy