Sisekoolitaja loob ettevõttesse uut väärtust

Eesti Sisekoolituse Arendamise Liit valis novembris juba viiendat korda Aasta Sisekoolitajat. Konkursi eesmärk on tunnustada organisatsioonide sisekoolitajaid kui täiskasvanute arengu toetajaid, kes jagavad teadmisi organisatsioonisiseselt, juhendavad kolleege spetsiifiliste oskuste arendamisel, suunavad nende kui täiskasvanud õppijate arusaamade ja hoiakute kujunemist. See loob organisatsiooni uut väärtust, mis tõstab organisatsioonikultuuri kvaliteeti. Aasta Sisekoolitaja 2015 valimisel võetakse aluseks järgmiseid aspekte: Kandidaadi saavutused ja väärtus organisatsioonile; kandidaadi ettevalmistus, enesetäiendus ja organisatsiooni toetus; kandidaadi enese- ja koolitusprotsessi analüüs.

Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumil on hea meel, et tänavu oli Aasta Sisekoolitaja 2015 konkursi nominentide seas ka meie liikmesettevõtte Ericssoni Tallinna tehase töötaja Sirli Tsernovitski. ”Ericssoni Tallinna tehases on palju tublisid sisekoolitajaid, kellest suur osa tegelevad koolitamisega oma põhitöö kõrvalt ja peavad seda oma ameti kõrval oluliseks osaks. Nii ka Sirli, kes töötab tarneahela osakonnas tarneahela protsesside arenduse juhina. Sirli koolitab tarneahela valdkonna teemadel nii ettevõttesiseselt kui ka -väliselt, jagades loengute näol parimaid praktikaid üliõpilastele. Sirli ise tunneb, et suurim edu tunne kaasneb säravate silmade ja aktiivselt kaasatud koolitusgrupiga suheldes ja arusaamas, et tema võimuses on inimesi inspireerida, neid vajadusel suunata ja juhendada ning neile vajalikku teavet jagada, mis nende tööalases karjääris edu saavutada aitab,” selgitas Kadri Kosk Ericssoni Tallinna tehasest.

Tänavusel Aasta Sisekoolitaja konkursil osales aktiivselt ka teisi Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi liikmeid: peale Ericssoni esidaja Sirli Tsernovitski oli nominentide seas ka Rainer Erman Saku Õlletehasest; oma kandidaate esitasid konkursile ka Eesti Energia AS, Coca-Cola HBC Eesti AS ja AS SEB.

sisekoolitaja
Aasta Sisekoolitaja 2015 nominendid (vasakult: Rainer Erman, Tõnis Tajur, Sirli Tšernovitski)

Liitu Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi uudiskirjaga, et saada jooksvalt kasulikku infot töö- ja ettevõtluskeskkonnaga seotud teemadel.

Kontakt

MTÜ Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum
Telliskivi 60a (A3 majaosa), 10412 Tallinn
foorum@csr.ee

Võta ühendust
Privacy Policy