Prime Line OÜ liitus foorumiga

Prime Line OÜ alustas oma tegevust 2013 aastal Kasvumaja brändi all ning on kohalikul turul stabiilselt edasiarenev ettevõte. Põhitegevus on suunatud erinevate aiatarvete ning kasvuhoonete jae- ja hulgimüügile. Pakkudes lihtsalt kättesaadavaid, loodussõbralikke ja innovaatilisi tooteid, aidatakse inimestel oma aeda hooldades ja taimi kasvatades mugavust ning aja säästmist. Ehk sisuliselt aitame inimestel aiaga seotud mured ära lahendada. Pidevalt otsime uusi ideid ja lahendusi, et aiapidamine lihtsam ja efektiivsem oleks. Muidugi edendame isekasvatamise trendi ja loodussäästlikku eluviisi/mõtteviisi Eestis. Sellel aastal on selgelt näha, et noorte inimeste seas on huvi aianduse vastu oluliselt kasvanud.

Eestis on palju aiahuvilisi, aga veelgi rohkem neid, kellel oma aia rajamise võimalus kasutamata on. Kusjuures maitserohelist saab ju edukalt ka aknalaual või rõdul kasvatada, rääkimata maalapist. Ise kasvatada on tervisele suunatud trend ning Eestist võiks saada üks juhtivriikidest isekasvatajate arvu poolest.

Õnneks tänapäeva lahendused on abiks igaühele ja näiteks kastmissüsteemid koos automaatse tuulutamisega on taskukohane ka tavainimestele. Tuleb ainult tahta. Kutsume kõiki selle peale mõtlema ja asuda tegutsema.

Vastutustundlik ettevõtmine oli meie ettevõtte asutamise juures lahutamata osa. Me tahtsime algusest peale olla vastutustundlikud meid ümbritsevate isikute ja enda suhtes, iga päevaga see soov aina tugevnes. Tänaseks oleme juba piisavalt edasi arenenud, et olla paljudele eeskujuks. Eeskujuks mõtteviisis ja ka tegudes. Seetõttu on käes aeg VEFi liikmeks hakata ja teisi kaasa haarata. Loodussõbralikud ja vastutustundlikud saavad vaatamata suurusele kõik olla.

Liitu Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi uudiskirjaga, et saada jooksvalt kasulikku infot töö- ja ettevõtluskeskkonnaga seotud teemadel.
Kontakt

MTÜ Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum
Telliskivi 60a (A3 majaosa), 10412 Tallinn
foorum@csr.ee

Võta ühendust
Privacy Policy