Rootsi Äriauhind 2015 saajad selguvad 20. oktoobril

Uudised 20.10.2015

Sel aastal juba kümnendat korda toimuval ettevõtluskonkursil Rootsi Äriauhind 2015 said kandideerida Eesti ettevõtteid, kelle jaoks on oluline jätkusuutlik ja vastutustundlik ettevõtlus.     

Rootsi suursaadiku Anders Ljunggreni sõnul aitab konkurss ettevõtetel avada uusi ärivõimalusi nii Rootsis kui ka Eestis. Osalema on oodatud ka ettevõtted, kellel tänasel päeval ei ole Rootsiga mingit seost. ”Konkursil osaleminel loob ligipääsu uutele teadmistele ja uutesse võrgustikesse,” ütleb Ljunggren. ”Rootsi Äriauhind on konkurss, mis kahtlemata on andnud panuse majandussidemete arengule kahe riigi vahel ning aidanud kaasa üksteise paremale tundmaõppimisele,” kinnitab Ljunggren.

Rahvusvaheline žürii valib tänavu 58 avalduse seast välja parima jätkusuutlikult kasvava ettevõtte, sotsiaalselt vastutustundliku projekti, noore ettevõtja ja tehnoloogilise innovatsiooni projekti.

Noore ettevõtja kategoorias kandideerivad preemiale GoWorkaBit Estonia OÜ asutaja Gerli Veermäe, mahepagaritöökoda Pagar Võtaks asutaja Reet Rum ning taksoäpp Taxify asutaja Markus Villig.

Parima jätkusuutlikult kasvava ettevõtte preemia nominendid on AS Toode, Nordic Hotel Forum ja ETS Nord.

Ühiskonda panustava projekti nominendid on Bike-ID, Microsofti Mobile Spring ja Ülemiste City.

Sel aastal antakse esmakordselt välja tehnoloogilise innovatsiooni preemia, auhinnale kandideerivad Evocon, Skeleton Technologies ja Omniva e-kviitung.

Üritust toetavad Ericsson, kaitsetööstusettevõte Saab, EMT ja Elion, Rootsi Instituut, EAS ja Rootsi Kaubanduskoda.

Võitjad tehakse teatavaks 20. oktoobril Kumus toimuval rahvusvahelisel konverentsil.

Liitu Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi uudiskirjaga, et saada jooksvalt kasulikku infot töö- ja ettevõtluskeskkonnaga seotud teemadel.

Kontakt

MTÜ Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum
Telliskivi 60a (A3 majaosa), 10412 Tallinn
foorum@csr.ee

Võta ühendust
Privacy Policy