2018 on Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksi 10. toimumisaasta

Hea vastutustundliku ettevõtluse huviline

Märgised

 

Jaanuaris avame taas Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksi küsimustiku ja kõikidel ettevõtetel on võimalus tutvuda ja ennast analüüsida.

Küsimused, mida Indeks kajastab, on kooskõlas Eesti Raamatupidamise seaduse- ja õigusruumiga ningrahvusvaheliselt omaksvõetud raamistikega (Global Reporting Initiative, ISO 26000). Platovorm on hetkel läbimas tehnilist ülevaatust, et sel aastal oleks kasutajal veelgi mugavam küsimustikku täita.

Juhime tähelepanu, et VEFi võrgustiku liige CV Keskus on juba paar aastat tagasi avanud ettevõtetele võimaluse näidada Indeksi märgist ka oma tööandja profiilil. Soovitame seda võimalust kasutada! Eelmisel aastal märgise saanud ettevõtteid on nähtavad SIIN.

 

Taotluse Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksis  osalemiseks võivad esitada kõik Eestis registreeritud juriidilisest avalik-õiguslikud ja eraõiguslikud organisatsioonid. Indeksi täisküsimustik  on eelkõige mõeldud hindama ettevõtteid (osaühing, aktsiaselts, sotsiaalne ettevõte), kellel on järjepidev tegevusmudel. Indeks ei hinda edukalt projektipõhiseid organisatsioone. Samas on võimalik ankeeti edukalt täita ka näiteks avaliku ja kolmanda sektori organisatsioonidel, lisades täiendavaid selgitusi organisatsiooni eripärade kohta küsimuste juurde.

Liitu Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi uudiskirjaga, et saada jooksvalt kasulikku infot töö- ja ettevõtluskeskkonnaga seotud teemadel.

Kontakt

MTÜ Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum
Telliskivi 60a (A3 majaosa), 10412 Tallinn
foorum@csr.ee

Võta ühendust
Privacy Policy