Swedbank kutsub kaasa mõtlema ettevõtete rollist ühiskonnas

Augustikuu kõige põnevamad arutelud toimuvad Paides. Kuna sõnas on jõudu, kutsub Swedbank Arvamusfestivali toetajana kaasa mõtlema teemadel, mis muutuvas usalduskeskkonnas on ettevõtete ja ühiskonna jaoks olulised.

Mis üleüldse on ettevõtete roll ühiskonnas? Millised on need teemad, mille osas ettevõtted peaksid laiemalt sõna võtma? Kuidas mõjutab ettevõte oma väärtuste ning hoiakutega oma töötajaid ning teisi ühiskonnaliikmeid? Mis on nii sinu kui minu motivatsioon ühiskonda panustada? Nii töötaja kui eraisikuna? Kui suur osa Eestist on üldse aktiivsed kaasamõtlejad ning ära tegijad? Just nendel teemadel arutavad laupäeval, 12. augustil kell 13-14:30 sotsiaalteadlane Maie Kiisel ning Swedbanki juht Eestis Robert Kitt Kaasava ühiskonna alal, arutelus „Ettevõtete roll ühiskonnas“. Aruteluga on oodatud ühinema kõik ühiskondlikult vastutustundlikud ettevõtted ning vabasektori esindajad.

Kahe päeva jooksul on kaasava ühiskonna koondatud need haaravad ja pikaajalise mõjuga ühiskondlikud teemad, mis meile kõigile täna laialdaselt mõtteainest pakuvad. Nii näiteks uurivad Swedbanki personalijuht Ülle Matt, peaökonomist Tõnu Mertsina, juhtimisekspert Maaja Vadi ning tehisintelligentsi  ekspert Kristjan Korjus  esimesel päeval seda, millise profiiliga töötajaid vajame 20 aasta pärast ning milliste väljakutsetega seisab silmitsi tööturg. Samuti võetakse fookusesse vana ja uus majandus ning arutatakse kohustusliku õpetajateenistuse üle. Laupäeval kutsume Sind laiemalt kaasa mõtlema selle üle, kelle asi see ühiskond üldse on. Sinu, minu või hoopis kellegi kolmanda? Tutvustame uusi sotsiaalseid algatusi, arutame, milline on ettevõtete roll ühiskonnas ning mõtiskleme, kes ja kuidas peaks üldse panustama, et positiivsed muutused ühiskonnas teoks saaksid.

Kaasava ühiskonna ala veavad Swedbank, Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustik, Pipedrive, MTÜ Mondo, Tartu Ülikooli haridusuuendskeskus, Heateo SA, Noorte Tugila, Paide Täiskasvanute keskkool.

Liitu Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi uudiskirjaga, et saada jooksvalt kasulikku infot töö- ja ettevõtluskeskkonnaga seotud teemadel.
Kontakt

MTÜ Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum
Telliskivi 60a (A3 majaosa), 10412 Tallinn
foorum@csr.ee

Võta ühendust
Privacy Policy