Tallinna Sadama kaasabil ilmus Uus majandusõpik ning sadamas toimus Juhi Päev

Tallinna Sadam korraldas Juhi Päeva sadamas

Kas juhid teie ettevõttes teavad, milliseid tööülesandeid kolleegid erinevates osakondades igapäevaselt täidavad? Üldine arusaam kindlasti on, kuid detailsemat pilti on oma töö kõrvalt tihti keeruline kokku panna. 

Tallinna Sadam soovis seda muuta ning nii toimus ettevõttes esmakordselt Juhi Päev, mille jooksul osalesid Tallinna Sadama juhatuse liikmed, osakonnajuhatajad ja teised valdkonnajuhid Tallinna Sadama teiste valdkondade ametiesindajate töös.

Valdo-Kalm

Näiteks proovis Tallinna Sadama juhatuse esimees Valdo Kalm Muuga sadama kaimadruse ametit ning juhatuse liige/ finantsjuht Marko Raid tutvus sotsiaalmeedias turundamise põhitõdedega turundusosakonnas.Kõige populaarsemad ametid, mille töös mitu juhti osalesid, olid Vanasadama reisiterminali administraator, Muuga sadama sadamakorraldaja, IT-osakonna Helpdeski töötaja ja keskkonnajuhtimise peaspetsialist.

Päev oli kõikide osalejate jaoks väga põnev ja kasulik. Ettevõtte võtmeisikud said kasulikku infot nii oma töö jaoks kui ka palju parema ülevaate teiste tööde ja funktsioonide kohta Tallinna Sadamas. Tulevikus on plaan sarnane päev uuesti korraldada ning anda rohkematele töötajatele võimalus osalemiseks ja silmaringi avardamiseks.

Soovitame sarnase päeva korraldamist ka teistele ettevõtetele!

Tallinna Sadam aitas kaasa „Majandusõpik gümnaasiumile“ ilmumisele ja koostamisele, jagades sadama praktilisi näiteid ja teadmisi.

Õpik seletab lihtsas keeles lahti majanduse põhitõed nõudlusest-pakkumisest kuni rahvusvahelise majanduseni. Tallinna Sadamat tutvustavad lood puudutavad tööandja brändi arendamist ja tegutsemist rahvusvahelistes strateegilistes võrgustikes.

Uue majandusõpiku gümnaasiumile andis välja Ja Eesti ning valmimisel olid suurtoetajateks SEB Pank ja EBS. Lisaks Tallinna Sadamale on õpikusse lugusid ja näiteid kirjutanud ja ka rahaliselt toetanud Skype, Taxify, Graanul Invest, Coca-Cola, Büroomaailm, Tallink, PwC, Ridango, Manpower, Maksu- ja Tolliamet, Tarbijakaitseamet ja paljud teised.

Majandusõpik

Triin Rum
Tallinna Sadama Turundusspetsialist

Liitu Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi uudiskirjaga, et saada jooksvalt kasulikku infot töö- ja ettevõtluskeskkonnaga seotud teemadel.

Kontakt

MTÜ Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum
Telliskivi 60a (A3 majaosa), 10412 Tallinn
foorum@csr.ee

Võta ühendust
Privacy Policy