Tänasel Vastutustundliku Ettevõtluse Galal võtab sõna Põhjamaade tuntuim jätkusuutliku ettevõtluse ekspert Maria Wetterstrand

Telia maja 25.05.2017

Maria Wetterstrand 0053

Firmad, mis võtavad vastutustundlikku ettevõtlust tõsiselt, on muutusteks valmis, teistele on see alati stressirohke,” selgitab ettevõtluse lähitulevikku tänasel Vastutustundliku Ettevõtluse Galal esinev endine Rootsi parlamendisaadik ja Roheliste partei kõneisik Maria Wetterstrand.

“Näen trendi, et firmad on hakanud hoolima ühiskondlikest teemadest, mis pole seotud nende põhitegevusega. See võib olla pagulaste aitamine, noorte töötuse vähendamine või kohalikes projektides osalemine. Häid näiteid leiab igalt poolt, isegi terase- ja kaevandustööstused on hakanud tegelema negatiivse mõju vähendamisega,” tuvustab Wetterstrand.

 Millist tulevikku ennustada Põhjamaade ja Baltimaade ettevõtlusele?
“Keskkonnapoliitika muutub tugevamaks, klientide soovid on rangemad ning kvaliteedi osas on oluline, kuidas midagi toodetakse. Firmad, mis võtavad vastutustundlikku ettevõtlust tõsiselt, on muutusteks valmis, teistele on see alati stressirohke,” arvab Maria.

Vastutustundliku Ettevõtluse Gala toimub täna Telia uues hoones. Rahvusvahelisel ja Eesti ettevõtlusmaailmas olulisel sündmusel jagab kuld-, hõbe- ja pronksmärgised kätte majandus- ja taristuminister Kadri Simson, teiste seas võtavad sõna ka Milttoni vastutustundliku ettevõtluse ekspert ja endine Rootsi Roheliste partei kõneisik Maria Wetterstrand, Telia Eesti juht Dan Strömberg ning Tallinna Lennujaama juht Piret Mürk-Dubout.

Põhjamaade ühte suurimasse kommunikatsioonigruppi Miltton vastutustundliku ettevõtluse eksperdina tööle asunud Maria Wetterstrandil on Põhjamaade jätkusuutlikust ettevõtlusest suurepärane ülevaade – 2002.-2011. aastal oli ta Rootsi Roheliste partei võtmeisik ning parlamendi saadik. Maria juhtis esinduskogus Rootsi riigi rohelist poliitikat ja konkurentsivõimet ning tööstus- ja kaubanduskomiteed.

 Foto: static.breakit.se

Liitu Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi uudiskirjaga, et saada jooksvalt kasulikku infot töö- ja ettevõtluskeskkonnaga seotud teemadel.

Kontakt

MTÜ Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum
Telliskivi 60a (A3 majaosa), 10412 Tallinn
foorum@csr.ee

Võta ühendust
Privacy Policy