Terve Eesti Sihtasutuse algatus Teomeeter kutsub parema Eesti nimel tegutsema

teomeeter

Eesti on see, mida igaüks meist teeb. Ja tegemata jätab. VEF-i liikme Terve Eesti Sihtasutuse algatus nimega Teomeeter mõõdab tegusid, mida igaüks meist saab nüüd ja kohe parema Eesti heaks teha.

Pole oluline, kas leiad Teomeetrist kolm või kolmkümmend meelepärast tegu. Mis sobib ühele, ei pea sobima kõigile. Teomeetris näed, et oluline osa suurest pildist on tegelikult Sinu joonistada. Et Sa pole head tehes üksi. Ja et ühiselt tegutsedes maailm muutubki.

Teomeetrist leiad juba tegusid normaalsema liikluse ja alkoholikultuuri loomiseks. Sel suvel kutsume koos Päästeametiga kõiki kaasa mõtlema, mida saame ise ära teha, et Eesti inimesed ära ei upuks.

Ei ole ju uudis, et suplevaid või rannas liivalosse ehitavaid lapsi peaks jälgima või et merele minnes võiks päästevesti selga visata. Aga igal aastal upub Eestis mitukümmend inimest. Teomeeter on koos Päästeameti, ekspertide ja huvilistega hoolikalt sõnastanud ligi 30 lihtsat tegu, mida igaüks saab teha, et suvine veemõnude nautimine kulgeks täiesti ohutult.

Näita, mida Sina teed, et Eestis oleks vähem uppumissurmi. Oma teod saad valida Päästeameti Facebookis, veeohutus.ee lehel, Teomeeter.ee-l ja Teomeetri Facebookis. Lisaks võid märgata veeohutustegusid otse ERRi ja Delfi uudisteportaalides teemakohaste artiklite all, kus kohe ka tegudele oma lubaduse anda saad. Peagi läheb Facebookis käima ka loosimäng, kus kõik tegudega liitujad saavad võita auhindu. Jälgi uudiseid Päästeameti ja Teomeetri Facebookis.

Liitu Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi uudiskirjaga, et saada jooksvalt kasulikku infot töö- ja ettevõtluskeskkonnaga seotud teemadel.
Kontakt

MTÜ Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum
Telliskivi 60a (A3 majaosa), 10412 Tallinn
foorum@csr.ee

Võta ühendust
Privacy Policy