Klaas-Jan Reincke

klaas-jan

Klaas-Jan Reincke on Hollandist pärit juhtimiskonsultant, kes elab aastast 2002 Eestis. Ta on töötanud ametnikuna Hollandi Majandusministeeriumis, uurijana Hollandi Väike- ja Keskmiste Ettevõtete Instituudis ja Hollandi Majandus Instituudis ja konsultandina ettevõtetes Research voor Beleid ja ECORYS. Eestis on ta asutanud ja pikalt juhtinud organisatsioonide arendamisega ja konsulteerimisega tegelevat ettevõtet CPD OÜ, mis võitis 2012.a Eesti Pere- ja Töötajasõbralikuima tiitli. Lisaks on ta olnud mitme MTÜ kaasasutaja ja juhatuse liige: Eesti Hindamise Ühing ESTES ja Terve Maa.

Kombineerides majanduse ja psühholoogia tausta on Klaas-Jan analüüsinud,  nõustanud ja koolitanud sadu organisatsioone ja süsteeme rohkem kui 20 riigis. Alates 2005.a on ta keskenunud inimeste juhtimisega seotud teemadele nagu motivatsioon, pühendumus, autonoomia, kaasamine ja nn Uue Töötamise Maailm (inglise keeles: „the New Way of Working“ või ka „Smart Work“).

2014.a alguses asutas Klaas-Jan ettevõtte Flowtime OÜ, mis tegeleb innovaatiliste töötajate sisemise motivatsiooni („voo“) mõõtmise ja suurendamise meetodite väljatöötamisega. Lisaks on ta Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi poolt juhitud Töö ja Pere Ühildamise Arenguprogrammis 7 ettevõtte mentor, toetades nende personalivaldkonna arendustegevusi.

SoM-logoNorway-Grants---JPG

Veel samal teemal: arenguprogramm, Klaas-Jan Reincke, mentor
Liitu Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi uudiskirjaga, et saada jooksvalt kasulikku infot töö- ja ettevõtluskeskkonnaga seotud teemadel.

Kontakt

MTÜ Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum
Telliskivi 60a (A3 majaosa), 10412 Tallinn
foorum@csr.ee

Võta ühendust
Privacy Policy