Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksi konkurss pikenes 27. novembrini

Indeksi konkurss 27.11.2015

uus märgis

Anname teada, et Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksi konkursil saab osaleda kuni 27. novembrini, seega alusta indeksi küsimustiku täitmist juba täna!

 

MIKS OSALEDA VASTUTUSTUNDLIKU ETTEVÕTLUSE INDEKSI KONKURSIL JA KANDIDEERIDA KULDMÄRGISELE?

Märgise tuntus ja väärtus ettevõtetele tõuseb iga aastaga

Majandus-ja Kommunikatsiooniministeerium, EAS ja teised ettevõtjatele olulised partnerid toetavad indeksi hindamisega seotud arenguid. Koostöös otsime võimalusi Vastutustundlikku Ettevõtluse Indeksi märgise mõju ja tuntuse jõulisemaks suurendamiseks. Märgise saanud ettevõtteid tuuakse otsustajate ringis üha rohkem esile heade näidete ja eeskujuna. 

Indeksi märgise omamine näitab Sinu ettevõtet usaldusväärse tööandjana

Uuringud on näidanud, et tööotsingutel saab aina olulisemaks võimaliku tööandja positiivne maine. Alates 2015. aastast kuvab ka CV Keskus Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksi märgist oma tööportaalis tööpakkumiste juures. Soovitame ka ettevõtetel neile omistatud märgist kasutada oma aruannetes ning jagada organisatsioonisisestes ja -välistes kommunikatsioonikanalites, sest hea mainega tööandjana meelitad ligi ja hoiad oma ettevõttes parimaid töötajaid. 

Indeksi küsimustiku täitmine on ettevõttele kasulik hindamistööriist

Küsimustiku täitmine aitab kaardistada, millised on vastutustundlikkusega seotud kõige olulisemad teemad ja arengukohad just Sinu ettevõtte jaoks. Indeksi küsimustik on põhjalik, hõlmates kõiki ettevõtte tegevusvaldkondi ja eeldab seega ka erinevate osakondade vahelist koostööd. Küsimustikule vastamise kaudu saab nähtavaks, millistes valdkondades on ettevõttel arenguruumi, mille pinnalt on hea planeerida vajalikke muutusi, koolitusi või konsultatsioone.

Vastutustundlik ettevõtlus ja selle hindamine on globaalselt kasvav trend
Näiteid sellest on mitmeid:

”Globaalse juhtiva personaliettevõtte Manpower võtmeklientide seas läbiviidav uuring näitab vastutustundliku ettevõtluse (CSR) tähtsuse kiiret kasvu. Kui 2000-ndate alguses nõudis või eeldas CSR programmi olemasolu potentsiaalsetelt partneritelt ca 10% rahvusvahelistest klientidest, siis täna on see kasvanud üle 90%. Ilma selleta ei saa kvalifitseeruda teenuse pakkujaks, koostööst rääkimata.”
Manpoweri Baltikumi tegevjuht Heigo Kaldra

“Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksi märgis võimaldab BaltCapil anda selge sõnum nii oma kohalikele kui rahvusvahelistele klientidele, investoritele ja portfellifirmadele, et meie jaoks on jätkusuutlik ja vastutustundlik tegevus prioriteediks ning oleme integreerinud selle oma põhitegevusse.”
BaltCapi juhtivpartner Martin Kõdar

Lisainfo:
Kristiina Esop
kristiina@csr.ee
56658505
Indeksis osalemine on ettevõtetele tasuta. Tasu eest on võimalus tellida tagasisideraport. Täpsema info leiate ankeedist.

Alusta täitmist siit. 

Liitu Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi uudiskirjaga, et saada jooksvalt kasulikku infot töö- ja ettevõtluskeskkonnaga seotud teemadel.

Kontakt

MTÜ Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum
Telliskivi 60a (A3 majaosa), 10412 Tallinn
foorum@csr.ee

Võta ühendust
Privacy Policy