VEF kutsub ettevõtteid teadvustama globaalset prügiprobleemi ja osalema prügi kaardistamisel

VEF kutsub ettevõtteid teadvustama globaalset prügiprobleemi ja osaleb ühise tiimina prügi kaardistamisel

fPROV6xA (1)

Juba vähem kui kahe kuu pärast, 15. septembril saab teoks meie planeedi ajaloo suurim kodanikualgatus – Maailmakoristuspäev ehk World Cleanup Day, mis on Eesti riigi suurim kingitus maailmale meie 100. sünnipäeval. Miljonid inimesed 150 riigist tulevad ühel ja samal päeval välja selleks, et astuda ühiselt samm puhtama maailma suunas ja juhtida tähelepanu globaalsele prügiprobleemile.

Head VEF võrgustiku liikmed ja meie sõbrad, aitame kaasa prügi kaardistamisel, algatuse idee levitamisel ning viimaks ka koristamisel. Ülemaailmse prügiprobleemi teadvustamine on esimene samm puhtama ja tervema maailma suunas ning ettevõttena saab seda ka väga edukalt tööle panna tugevama meeskonna loomisel. Ühiste väärtuste kasutamine on üks kindlamaid viise, kuidas luua tugevat ja kokkuhoidvat meeskonda.

Kutsume teid osalema prügi kaardistamises VEF-I tiimina ja kasutama seda suurepärase meeskonnatöö osana

Et maailmakoristuse meeskonnad teaksid, kuhu 15. septembril koristama minna ning milliseid ressursse selleks varuda, on oluline teada suurimate prügipunktide asukohti. Prügi kaardistamiseks on loodud lihtne ja mugav World Cleanup mobiilirakendus, mille abil saab kaasa lüüa nii individuaalselt kui ka tiimidena. Kuigi iga inimese panus loeb, siis kaardistamine on hea võimalus teha selleset põnev väljakutse oma meeskonnale. Mitmed organisastioonid ja ettevõtte üle maailma on täna kasutamas seda võimalust näitamaks ettevõtte väärtusi ja tõstes teadlikkust ülemaailmsest prügiprobleemist.

Oleme World Cleanup mobiilirakendusse loonud Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi nimelise tiimi ning ootame oma liikmesettevõtete, võrgustiku liikmete ning oma sõprade panust prügipunktide kaardistamisel, et koguda võimalikult palju prügipunkte VEF-i meeskonna nimele kuni 30. augustini. Prügi kaardistamine on lihtne – iga üks saab laadida alla mobiilrakenduse oma telefoni, registreerida end kasutajaks ning märgates prügi – kaardistada! Täpsem juhend on leitav siit.

Prügikaardistamise võib toreda ettevõtmisena läbi viia ka suvepäevadel või meeskonnaüritusel, leppides kokku eelnevalt maa-ala, mida kaardistama asutakse.

shutterstock_719527105

Oleme eeskujuks, sest hea eeskuju on nakkav

Räägi enda inimestele, klientidele ja partneritele, et teie ettevõte on üks neist, kes võtab vastutuse ja teeb midagi ise ära, muutes sellega meie kõigi elukest paremaks ja innustades teisi. Aitame Maailmakoristuse sõnumit edasi kanda ning Eesti loodusel lõplikult prügist vabaks saada.

Andke oma tegemistest teada sotsiaalmeedias, uudiskirjas ja sisekanalites ning loomulikult ka Maailmakoristuspäeva Eesti tiimile, et ka nemad saaksid hääd sõna oma kodulehel ja sotsiaalmeedias levitada.

Igaüks saab meist maailma muuta,  aga palju lihtsam on teha seda koos sõprade, kaaslaste või kolleegidega.

Kogu olulise info ja materjalid leiate Maailmakoristuse kodulehelt. Kui aga tekkis küsimusi, mõtteid või ettepanekuid, võta ühendust angela@maailmakoristus.ee.

Tel.+372 521 7112

 

shutterstock_718348003

Liitu Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi uudiskirjaga, et saada jooksvalt kasulikku infot töö- ja ettevõtluskeskkonnaga seotud teemadel.

Kontakt

MTÜ Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum
Telliskivi 60a (A3 majaosa), 10412 Tallinn
foorum@csr.ee

Võta ühendust
Privacy Policy