VEFi meeskond esindas Eestit rahvusvahelisel CSR tippkonverentsil

Novembris toimus Kölnis kaheksas rahvusvaheline CSR konverents, kus osales 42 riiki üle maailma ning kus arutleti jätkusuutlikkusega seotud praktiliste väljakutsete üle ettevõtete igapäevatöös. Lisaks toimusid ettekanded viimaste teadusuuringute tulemustest. Kohal olid ettevõtete juhid, maailmas tunnustatud teadlased ja avaliku sektori esindajad. Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi nimel tegid ettekanded Kristiina Esop, Renee Pesor – CSR ja ettevõtete kasumlikkuse seostest,  ning Mari Kooskora – tähendusrikka töö vajalikkusest.

Peamised sõnumid, mis konverentsil kõlasid, puudutasid vastutustundliku ettevõtluse kasu, sh isikliku, organisatsiooni ja riigi elukvaliteedi tõusust ettevõtte kasumiaruande tulemusteni. Ühe suure teemana tõsteti esile vastutustundlikud hanked, mille raames tekib ettevõtete tegevusel mõju, mille ulatust sageli ei hoomata, kuid mille tulemusel tekitatakse sageli  suurt negatiivset mõju  riikide sisesele ja globaalsele majandusruumile. Otsitakse terviklahendusi hankesüsteemi riikide- üleseks innovatsiooniks.

Juba üsnagi pikaajaline trend rääkida huvigruppidega  koostöö vajalikuusest, oli ka sel korral aktuaalne ning kohal oli suisa huvigruppide teooria alusepanija Ed Freeman ise, kes oma karjääri jooksul on lisaks akadeemilisele märkimisväärsele panusele nõustanud arvukalt ettevõtteid üle maailma. 

 

46410875_1965390060193285_2738980947662733312_n
IMG_0905
Liitu Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi uudiskirjaga, et saada jooksvalt kasulikku infot töö- ja ettevõtluskeskkonnaga seotud teemadel.

Kontakt

MTÜ Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum
Telliskivi 60a (A3 majaosa), 10412 Tallinn
foorum@csr.ee

Võta ühendust
Privacy Policy