VEFi uued liikmed

ADVEN

 Adveni turundus- ja kommunikatsioonijuht Maret Martsepp: “Adveni missioon on lahendada oma klientide energiavajadusi efektiivselt, usaldusväärselt ja jätkusuutlikult. Usume, et selle võtmesõnaks on vastutustundlikkus nii oma töötajate, koostööpartnerite kui planeedi suhtes. Võtame vastutuse oma tegevuse eest ning panustame paremasse homsesse. Otsustasime VEF-iga liituda, sest tegemist on organisatsiooniga, mis väärtustab sarnaseid väärtusi ning üksteist toetades ja kogemusi jagades jõuame rohkem.”

 

omniva-logo

Omniva vastutustundlikkuse juht Kristina Seema: “Me usume, et vastutustundliku ettevõtluse põhimõtted kuuluvad ettevõtte oma tegevusala normaalse ja mõtestatud toimimisviis hulka. Suured muutused ei sünni üleöö ja soovitud eesmärgi poole tuleb liikuda sammude kaupa. Alustada tuleb kohe ja püsida pidevas arengus.

Omniva tegevuse algus vastutustundlikku ettevõtlusesse panustamisel ulatub aastakümnete taha. Eraldi juhtimisvaldkonnana on see sõnastatud aastal 2014, alates 2018 aasta juunikuust töötab meil vastutustundlikkuse juht. Meie soov on vastutustundlikkuse põhimõtteid enda põhitegevusega üha sügavamalt siduda ning võtta vastutust enda tegevusest lähtuvate mõjude eest nii keskkonna kui ühiskonna ees. Oleme alustanud keskkonnamõjude hindamisega, kokku leppinud Omniva eetilised põhimõtted, võtame pidevalt kasutusele uudset ning efektiivsemat tehnoloogiat (päikesepaneelid, elektriautod, uus ja efektiivsem sorteerimisliin jne).”

 

Sorainen-Primary_Sorainen_Blue

Soraineni turundus- ja äriarendusjuht Iris Magnus: “Soraineni siht on aidata klientidel olla oma äris edukas, et sel moel kasvatada üldist jõukust ja heaolu Balti riikides ja Valgevenes. Meie jaoks pole aga tähtis mitte üksnes nimetatud siht ise, vaid ka viis, kuidas me oma sihti ellu viime. Tahame oma tegevusi planeerida ja ellu viia sotsiaalselt vastutustundlikult ning keskkonna- ja ligimesehoidlikult, vaadates ühiskonnaasjadele mitte üksnes oma ettevõtte seisukohast, vaid laiemalt. Oleme samm-sammult alustanud väiksematest tegevustest – liitunud näiteks selliste projektidega nagu „Teeme ära“, „Annetame aega“ ja „Maailmakoristuspäev“, kuid kindlasti tahame läheneda kogu teemale süsteemselt, mõeldes detailselt läbi, milliste protsesside arendamisega ja milliste tegevustega saame omalt poolt kaasa aidata sotsiaalsele ja keskkondlikule jätkusuutlikkusele. VEF on selles vallas aastaid tegutsenud ning oskab meile kindlasti head nõu anda, kuidas oma eesmärke efektiivsemalt ellu viia.“

 

 

Liitu Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi uudiskirjaga, et saada jooksvalt kasulikku infot töö- ja ettevõtluskeskkonnaga seotud teemadel.

Kontakt

MTÜ Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum
Telliskivi 60a (A3 majaosa), 10412 Tallinn
foorum@csr.ee

Võta ühendust
Privacy Policy