Riina Varts

Riina Varts_suur

Riina Varts on on tegelenud inimeste juhtimise, juhtide arendamise ja nõustamisega pea 20 aastat. Ta on töötanud Eesti Vabariigi Välisministeeriumis ministri abina, Mart Laari valitsuse tagatoas peaministri abi-sekretariaadi juhatajana ja konsultatsioonifirmas Fontes personaliotsingu valdkonna projektijuhina.

Kaheksa aastat töötas Riina Hansapangas, kus alustas spetsialistina personali-arenduses, viimased neli aastat oli ta Hansapanga Grupi personalidirektor. Riina on osalenud Hansapanga ühinemistes ja brändiarendusprojektides, samas panustanud ka juhtide arenguprogrammide loomisesse ning tulemus- ja talendijuhtimissüsteemi arendamisse.

Aastatel 2006-2012 vastutas ta personalijuhtimise eest Eesti Energias. Lisaks palgatööle on Riina olnud 6 aastat tegev Eesti Personalitöö Arendmise Ühingu PARE juhatuses, millest 3 aastat vastutanud ka selle juhtimise eest. Ta on aasta vabatahtlik 2010. 2015. aastast on Riinal ka oma äri ning hetkel tegutseb ta konsultandi, koolitaja ja coach’ina. Tema missiooniks on toetada ja arendada Eesti juhte. Klientide hulgas on juhte nii era- kui avalikust sektorist.

Riinal on suhtlemistreeneri kutse ja personalijuhtimise kõrgeima taseme kutse, ta on läbi viinud erinevaid koolitusi ja suhtlemistreeninguid nii kodu- kui välismaal. Aastast 2012 on Riina Varts Academy of Executive Coaching (AoEC) partner ja diplomeeritud Executive Coach.

SoM-logoNorway-Grants---JPG

Veel samal teemal: arenguprogramm, mentor, Riina Varts
Liitu Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi uudiskirjaga, et saada jooksvalt kasulikku infot töö- ja ettevõtluskeskkonnaga seotud teemadel.
Kontakt

MTÜ Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum
Telliskivi 60a (A3 majaosa), 10412 Tallinn
foorum@csr.ee

Võta ühendust
Privacy Policy